Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúráznom kellene. Nagyon...

Hízókúráznom kellene. Nagyon vékony vagyok. Tippek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 15:43
1 2
 1/14 Némethné Nagy Aranka válasza:
Szerintem jót tenne Neked egy komplett vitamin kúra fehérjével együtt és mellé sportolni, mozgás jó étvágyat csinál és ha fehérjét viszel be az együtt változtat az alakodon.Ha szeretnéd kipróbálni írj privátban mert nem mindegy,hogy mit szedsz.
2012. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dietetikus!!?


Egyél többet és szénhidrárokban, zsírokban gazdagabbat!

Egy karácsonyi töltötkáposzta, füstölthússal, házikolbásszal jót tehet. És hozzá egy nagy karéj friss kenyér...

2012. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mekibe járás, fehérkenyer, mindenből repetazz, édességek, lustulas=garantált siker
2012. dec. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is szerettem volna annak idején hízni. Sikerült. Szerencsés vagyok mert imádom a kenyeret és a tésztát és hát ezek közül egyik sem hízlal ugyebár. :)
2012. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 masni1 ***** válasza:

172 magas vagyok és 61 kiló. Mindig ilyenek voltak az arányaim. 20 évig hízókúráztam, eredménytelenül. Én is vékony vagyok, de nem csontos, beteges kinézetű. Javaslom, ne törődj vele. Élj vidáman, egyél ami jólesik, és ha lány vagy öltözz nőiesen, légy földre szállt angyal.

Én csak áldani tudom a sorsot ezért a hajlamért. A pasik ragadni fognak rád, mert a nagymellű teheneket hamar meg lehet ám únni!!!!!

2012. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nagymellű teheneket hamar meglehet unni? Miből gondolod?
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egyetértek az előttem írókkal kivéve, hogy egyél a mekibe, ugyanis az nem csak hizlal, hanem tönkreteszi az egész szervezetedet (szív, máj stb... Ha nem hiszed nézd meg a Supersize Me című dokumentum filmet) szóval én emiatt nem ajánlanám a mekit senkinek. Amúgy örülj, hogy annyit ehetsz, amennyit csak akarsz, sok nő szenved ettől és fogyózik egész életében. Van, hogy egyszer csak változik majd a szervezeted működése és majd meg is marad rajtad az amit eszel. Ezen szerintem ne izgul! :)
2012. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tisztem védeni a mc donaldsot már csak azért sem mert soha nem voltam. De azért ne kezdd te is a hülyeséget h mi egészséges és mi nem. Ezer dolog inkább egészségtelen mint a mc donalds. Ne ess abba a hibába mint mások. Hogy addig osztod az észt amíg neked nem marad!
2012. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tartozol a magyarok 70 %-hoz akiknak már ennivalóra sincs akkor csak egyél-egyél-egyél....
2012. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 pbiker válasza:

Ne egyél rengeteget!

A szervezet a bevitt kalóriát egy ideig elraktározza, el vagy vele.

De ha túlzásba viszed, akkor elképzelhető, hogy az energiafelhasználásod felborul és visszafordíthatatlanul elkezdesz hízni. Miért? Most nekilátsz enni mindent tömérdek módon. Amikor hízol valamennyit, lehet hogy elégedett leszel és leállnál, de a túlzott raktározáshoz hosszászokott szervezeted a minimális energiát is elraktározza, nem használja fel. Magyarán nagyon hízékony leszel.


ÉN ÍGY JÁRTAM 10 ÉVE! Nem vicc. 8 év hízás után volt 2 kínkeserves év, amikor sikerült azt a 36 kilót leadnom.

Most helyreálltam, és normális az energiafelhasználásom.



Nehogy nekiess a csokinak meg a chipsnek! Inkább tegyél 1 szelet szalámi helyett 2-t a kenyérre. Jóféle magyaros ételekhez (lecsó, papr. krumpli) egyél egy szelet kenyérrel többet mint szoktál.

Persze édességet is lehet enni, de nem lehet túlzásba vinni. És nagyon fontos a folyadékbevitel. Napi 1.5-2.5 l víz/tea kell, hogy egészséges maradj, ráadásul a sok sós étel dehidratál.


(nem vagyok orvos, ez az én koncepcióm, a családban van viszont, és megerősítette. természetesen nem mindenkinél működhet a dolog, lehet hogy a te szervezeted másként reagálna...pl. nem hízol semmit. Ilyen is lehet, akármennyit eszel. )

2012. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!