Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? (Anorexia, Bulimia vagy mi? )

Figyelt kérdés
más fél hónappal ezelőtt kezdődök ... Elkezdtem hánytatni magam ... Aztán szinte már nem ettem semmit ... és így soványabbnak láttam magam ... Ha tükörbe nézzek egy szörnynek látom magam .... Suliba is csak azon jár az eszem , hogy tudnék fogyni ... Gyakran csesztetnek a súlyom miatt , meg beszéd hibás is vagyok egy kicsit így ez is stresszel ... Gyakran csesztetnek mással is .. Így már szinte élni sincs kedvem és így csak erre tudok gondolni , hogy fogynom kell . mert NAGYON DAGADT VAGYOK !! Kérlek segítsetek .....
2012. dec. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagy a valószínűsége, hogy evészavarról van szó. Mindenképpen fordulj orvoshoz! Először a családorvos is jó. A negatív énképeden is lehetséges javítani pszichológus segítségével. A Bulimia olyan probléma, ami veszélyessé is válhat, ha elhatalmasodik rajtad. Ne szégyenkezzél, kérj segítséget bátran. Diána hercegnőnek is volt ilyen, pedig népszerűsége az egekig ért, Angliában, és a világban. Ha akarod, privátban szívesen váltok veled üzenetet.
2012. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ . Rendben . Írj nekem ....
2012. dec. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!