Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok, és...

Nagyon sovány vagyok, és nincs étvágyam, de szeretnék hízni. Mit tanácsoltok, hogyan próbáljam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,ha hízni szeretnél akkor azt semmiképp sem úgy csináld hogy mindenféle cukros dolgot(pl tejcsokit)tömsz magadba.Mindenféleképp sportolj,az megnöveli az étvágyadat,de ne annyira sportolj hogy attól fogyj.Egyél pl. szalonnát,kolbászt és reggelire,ebédre(vacsorára lightosabbat egyél)egyél sokat.
2012. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. háát megpróbálom
2012. dec. 16. 13:15
 3/4 anonim válasza:
este kajálj sokat és utána ne mozog (egyáltalán semmit) én pont így vagyok vele 174cm és alig 49kg nagyon sovány vagyok
2012. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de úgy örülök nem vagyok egyedül ezzel!

Most ráadásul volt valami gyomorbántalmam amitől szerintem fogytam a diétázás miatt.. Én 160 centi és 40 kiló vagyok jelenleg. 45-re hajtok, voltam egyszer közel annyi, de a stressz levitte. Azzal nagyon jól éreztem magam pedig. Most igyekszem újra összeszedni magam. Nektek hogy ment azóta?

Amúgy nálam anno a heti 3x 40 perc mozgás (nem kardió) és minden nap kb 2000 kalória bevitele ami segített!

2020. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!