Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanácsoltok? Próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Próbáljam meg, vagy ciki?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb cégnél dolgozom és egy barátom mondta, hogy együtt nyaralt egy lánnyal, aki szintén nálunk dolgozik és jófej. Utánanéztem és tényleg szimpi. Tudom, hogy nincs barátja. Namost a barátommal nem tartja a kapcsolatot, szóval ez kilőve, de szívesen megismerkednék vele. Viszont találkozni nem nagyon szoktunk, max hetente 1-2x látom messziről. Szerintetek írjak neki e-mailt, hogy lenne-e kedve randizni, vagy túl ciki lenne a visszautasítás így cégen belül. Ötlet?
2009. júl. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben először puhatolóznék kicsit, h bejöhetsz e neki, mert az ciki tud lenni, ha megtudja, és esetleg nem jössz be neki, mert ha olyan a lány, akkor 1 héten belül az egész Cég is tudhatja :)
2009. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Gonolom ismered azt a mondást,hogy: "házi nyulra nem lövünk". Nem hiába van ez a közmondás.De ha nagyon tetszik akkor hajrá, de utána ne siránkozz ha nem kellesz majd neki.
2009. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem hiszem, hogy bejövök túl sok lánynak, nem vagyok az a férfi ideál.

Másodiknak: a mondással vitatkoznék, mert hát egyetemen egyetemi párom volt, a munka világában meg egy olyannak, aki nem jár el olyan helyekre, ahol ismerkedni lehetne (hozzáteszem nem is hiszem, hogy a komoly kapcsolatok jelentős hányada olyan helyen alakúlt ki, ahova szórakozni járnak, sokkal inkább munkahelyeken vagy iskolákba), más lehetőség nagyon nincs. Buszon, hogy lehet leszólítani valakit?

2009. júl. 10. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
"Hellószija! Lyukasszam ki a jegyed?" :D
2009. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy mit szólna egy kávézáshoz? :)
2009. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy a lényeg, semmiképp ne emaillel szólítsd le az nem nyerő.. nagyon nem.

Menj oda hozzá nyugodtan. Ismer a cégnél, tudja hogy te is ott dolgozol? Kicsit beszélj vele, kérdezd tőle hogy tudjae kivagy meg iylen apróságok aztán hívd el egy kávéra.

Nem hiszem hogy ciki lenne, ha visszautasít,a felnőtteknél már csak nem az van hogy terjeszti a dolgot ..

2009. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!