Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek édes vagy inkább sós?

Szerintetek édes vagy inkább sós?

Figyelt kérdés

A sós ropogtatni való van olyan káros,mint az édes?

Jómagam eldöntöttem,hogy befejezem a nassolást,mert szerintem már kóros,hogy mennyi csokit bezabálok és sajnos ez átragad a gyerekeimre,akiknek elvileg még csokit sem igen kéne enniük.Ez a mikulásos korszak egyenesen katasztrófa!Jövőre csak gyümölcsöt és játékot kaphatnak. :)


A gond ott van,hogy mivel én nem járok boltba,így általam csoki és társai nem jönnek haza,de a párom örömet akar szerezni azzal,hogy hoz a gyerekeknek és nekem csokit,mikor hazaér.

Nekem már nem kell hoznia,de a gyerekeket nem akarom ettől megfosztani,de esetleg csoki helyett hozhatna inkább sósat.

Pl.: pufi vagy hasonlók,de inkább sósak.

Vagy inkább ez is rossz ötlet?


2012. dec. 11. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
egyik sem káros csak ne mértéktelenül zabáld
2012. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én már mértéktelenül zabáltam,ezért is felejtős!ÉS persze fogyni se fogok soha,ha nem hagyom abba.Idén már késő,hogy neki álljak változtatni az étkezési szokásokon,mert karácsony környékén szinte biztosra veszem,hogy vissza is zuhannék.Ezért ez marad 2013.01.02.-ra.

Jövőre nem leszek akaratgyenge :)

2012. dec. 11. 08:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A só rágicsákban legalább annyi a kalória meg a felesleges szénhidrát, mint az édesekben.
2012. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én nem magam miatt,hanem a gyerekek miatt kérdeztem...
2012. dec. 11. 09:14
 5/10 Julie S ***** válasza:
Szerintem inkább készíts magad egészségesebb nassolnivalókat!
2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a gyerekek egyék csak ne vedd el tőlük, mert az édesség finom.

Te meg fogadd el, hogy dagi vagy végül is vannak gyerekeid és férjed, ha meg nem vagy koszos és büdös akkor teljesen rendben van az is, hogy van rajtad pár kiló fölösleg

2012. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából a legnagyobb gondom,hogy nem férek a ruháimba és nem igen van arra pénzem,hogy lecseréljem a ruhatáram.Sosem voltam vékony,de ez már nekem is sok.és bizony,ha nem állok meg,akkor már 70 kg vagy afelett leszek,ami egy 152 cm-s nőnél már igazán nem előnyös és egészséges.Mellméretből sem ártana faragni,mert már terheli a gerincemet.

Diétázni és koplalni nem igen fogok.Ha anélkül nem tudok kilókat leadni,akkor megette a fene.De a sok cukor elhagyással már talán elérhetek vmit.

Nem vagyunk egyformák.

2012. dec. 12. 11:42
 8/10 A kérdező kommentje:

De a lényeg a gyerekeken volt a téma indításakor :)

Akkor maradok a mértékletességnél.A maximum 1 kis szelet csoki nem árthat nekik naponta :)

2012. dec. 12. 11:44
 9/10 anonim válasza:
Az édes ellen az szól inkább, hogy jobban rontja a fogakat. Amúgy kb. pont ugyanannyira "káros", mint a sós. És mint mindennel kapcsolatban itt is csak a mértékletesség teszi valóban károssá.
2012. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pardon, a "mértéktelenség" teszi károssá :)
2012. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!