Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növeljem meg a tömegem...

Hogyan növeljem meg a tömegem természetes módon?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamra több izmot. A testalkatom meg van hozzá, csak kevés az izom rajta. Azt mondják egyek sok húst. Sokat nem tudok enni, de nem is biztos néha, hogy hús, amit eszem. Ez a kollégiumi koszt. Szóval ez kilőve. Rajtam csak izom van. Zsír egy deka sem. Szóval kéne valami módszer a tömegnöelésre. Hallottam olyat, hogy valaki tojást evett...hát persze fehérje. Szóval, ha valaki tud ilyesmit akkor adjon pár ötletet. A legnagyobb hülyeség is érdekel. :)
2012. nov. 24. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha rendes húst nem tudsz enni, akkor nem igazán van megoldás. Szarból nem lehet várat építeni.

Ez meg remélem tudod, mekkora hülyeség: "Rajtam csak izom van. Zsír egy deka sem."

Nézd meg ezt:

[link]

2012. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Akkor helyesbítek. Nincs annyi zsír rajtam, amit át lehetne dolgozni izommá.
2012. nov. 26. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is milyen válaszra számítasz? Magad írod, hogy a kollégiumi koszt adott. Akkor?
2012. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát hallottam egy csomó, hülye dolgot, hogy ha húst nem, akkor fehérje tartalmú dolgot kell enni. Például sok yoghurt, tej, sőt mondta az egyik srác, hogy ő szokott venni tojást, és a fehérjéjét ette, és arra gyúrt. Szóval rengeteg ilyen hülye dolgot hallottam. :D
2012. dec. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!