Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol kapható barnaköles-liszt?

Hol kapható barnaköles-liszt?

Figyelt kérdés
Sokizületi gyulladásomra keresem, mert a térdfeltöltés számomra elérhetetlen, a barnakölessel ugyanezt el tudom érni - de egyre szűnnek meg a malomipari szaküzletek, és sajnos Újpestre illetve a Hernád utcába (Keleti mellett) nem tudok már elmenni, túl messze van nekem...
2012. nov. 12. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A netten probald beszerezni, mivel lattam mar hasonlo online arusitast ezekbol az arucikkekbol.
2012. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megköszönöm, hogy gondoltál rám, de a neten fél kiló (!fél kiló!) 1920 (+ 1200 szállítási költség forint) - és elnézést kérek, hogy nem írtam le a kérdésben, hogy 59 nyugdíjból, amiből csak a közös ktg-em 30, sajnos nem megy. Én nagyon szívesen keresném a malomipari szaküzletekben de ezek (legalábbis számomra elérhető közelségben) Budapesten szinte totálisan megszűntek (ha igaz, Újpesten van még egy), népszerű áruházláncok 90 százalékában nem is ismerik, nem hogy tartanák, 10 százalékukban pedig állandó hiánycikk, ami nem is csoda, mert nagyon sok mindenre jó. Ezért gondoltam arra, hogy hátha ismer valaki viszonylagosan belvárosi bio- vagy natura boltokat... Mindemellett tényleg nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltál rám, de komolyan, első köröm nekem is a netes próbálkozás volt...
2012. nov. 13. 07:40
 3/3 Csaba12345 válasza:
Itt a legjobb talán az ár, 250 g 550 Ft és Bp-en is átvehető 3 helyen: [link]
2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!