Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom ha a...

Lehet valami bajom ha a tejszínhabot közvetlen a pofámba nyomom? Felfúvódhatok vagy valami?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismered a michelin bábut?
2012. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
-.-" :DDD
2012. okt. 24. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Tejszínhabbá fogsz változni!!! :D
2012. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nah de most komolyan..:D
2012. okt. 24. 17:48
 5/10 dominika72 válasza:
Csak az a gáz mi kinyomja a tejszinhabot nem tesz neked jót.. de nem fujodsz fel..
2012. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen..

Az a hajtógáz!

Azért kérdeztem hogy felfúvodhatok e.

Mert gondolom nem egésséges hogy benyomom a gyomromba aztán meg a beleimbe 20 cm-es légrések legyenek..

2012. okt. 26. 20:30
 7/10 Reedge válasza:
Szerintem ez esetben hasonló effektus lép fel, mint amikor valaki gyorsan eszik és sok levegőt nyel. Egyébként általában a hajtógáz ezekben nem más, mint a dinitrogén-oxid, közismertebb nevén a "kéjgáz", vagy "nevetőgáz". Ez annyiból lehet veszélyes (abban az esetben, ha a patront rosszul tartod vagy kifogyóban van a hab - a gáz fog először kiszökni), hogy hatására az ember nem érez légszomjat - az oxigén helyét a kéjgáz veszi át - így az oxigénhiány miatt fulladásos halálhoz vezethet... (forrás: Wikipédia)
2012. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is egyszer csináltam, nem lett semmi bajom, csak megállapítottam, hogy milyen hülye vagyok (48 éves családanya vagyok). Meg aztán legfeljebb elszállsz, majd leeresztesz. Egészségedre!!! :))
2012. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Wáááá én is így szoktam :DDDDD Semmi bajom nem volt még tőle.
2012. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tejszínhabos palackban a hajtógáz N2O, amit más néven kéjgáznak neveznek, mivel ha elég sokat beszívsz belőle kicsit bekábulsz, nevetni kezdesz tőle stb. úgyhogy érdemes kipróbálni. Kevéstől nagyjából nem történik semmi, úgyhogy sok kell hozzá:)
2012. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!