Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit fogynék ha nem ennék?

Mennyit fogynék ha nem ennék?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ez a helyes út.De főleg csak kíváncsiság.

Tehát a kérdés hogy mennyit fogynék ha pl 5 napig csak innák,viszont nem ennék.Tehát csak folyadék bevitel,semmi más.



2012. okt. 17. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nem sokat mert a szervezet elkezdené tárolni/megkötni a zsírt mert éhezéses időszaknak fogja fel...szóval tárol, hogy kibírja ezt az időszakot

fogyáshoz nem valami hatásos és főleg nem egészséges de ezt te is tudod

2012. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat azt kell mondjam hogy en igenis "sokat" fogytam akkor mikor nem ettem, mondjuk teljesen tudatnelkul ment ez(lelki okai voltak, sokat sirtam kivoltam). Reggel felkeltem ittam egy tejeskavet ettem maximum egy ket falatot es utana volt hogy egesz nap csak csipegettem itt egy kicsit ott egy kicsit meg mellette sok folyadek viz,cappucino stb. 3 het mulva azt vettem eszre hogy soha nem voltam meg olyan vekony mint akkor. Szerintem ez szervezetfuggo.

En hozzateszem hogy nagyon sokat edzette elotte is nagyon odafigyeltem az etkezesemre szoval nem voltam egyatalan dagi vagy tulsulyos SOT vekonynak mondtak sokan, viszont izmos is voltam es mikor elkezdtem nem enni akkor "osszeestem".Szoval vekonyabb lettem, laposabb a hasam, vekonyabb a karom, kevesebb a sulyom de az izom mennyiseg is lement. 167 magas vagyok, 56-57kilo voltam es a 3-4het utan olyan 52-53 lettem.

Amugy en ezt a "nem eszek csak iszok" dolgot is probaltam ezt akkor lehet csinalni ha kicsit hozzaszoktatod a szervezeted szoval mondjuk elotte is kevesebbet kevesebbet eszel es ha iszol akkor mondjuk nem Coke-ot hanem 50%barackle, 100%os narancsle gyumolcspresbol zoldseg gyumolcs. Vannak kimondott ilyen kurak hogy 2-3napig csak ilyeneket iszol! iszonyatosan lapositja a hasat de nem lehet hosszutavon csinalnI!!!

2012. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!