Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kajálások előtt szoktam 1...

Kajálások előtt szoktam 1 evőkanál almaecetet inni. Mennyi idő után hat? Mikor kezdenek rólam lemenni a kilók?

Figyelt kérdés

Volt aki ezzel a módszerrel fogyott? Ha igen, hány kilót?


21/N



2012. okt. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyitől biztos nem fogsz lefogyni, ez hülyeség. Nem tudom ki találta ezt ki, de ha ez működne nem lenne elhízott ember Földön.


Akkor fogsz lefogyni, ha mozogsz és mellette egészségesen, finomított szénhidrátokat kerülve, rostdúsan étkezel satöbbi.


Örülök, hogy segíthettem.

2012. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz fogyni egy grammot sem ettől. Az ételek, italok pedig nem hatnak, hanem táplálják a testet jobb esetben.
2012. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem hülyeség, valóban étvágycsökkentő és vízhajtó hatása van. De valóban nem helyettesíti a helyes táplálkozást és a sportot. Így maximum havonta fél kilót adsz le.
2012. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gift ***** válasza:

Az almaecet magától nem fog fogyasztani, de helyre billenti a savbázis egyensúlyod, ami a fogyás előfeltétele.

DE fontos hogy csak organikus, szűretlen, pasztőrízálatlan almaecetet használj, a sarki boltban amit megveszel, nem hatásos. A legtöbb ember ezeket az értéktelen eceteket vásárolja. A kereskedelmi változatok átlátszóak és ecetízűek, egészségre ható értékük nincs, nem tartalmazzák az organikus, nyers ecet összetevőt. az enyhén színes almaecetet desztillálják.

A folyamat során gőzzel melegítik, elpusztítják a hatásos enzimeket és elpárologtatják az életet adó ásványokat, így a káliumot, foszfort, természetes és organikus fluorint, szilikont, nyomelemeket, pektint és más erőteljes tápanyagokat!


A desztillálás elpusztítja a természetes almasavat és borkősavat is, melyek fontosak a szervezetben levő mérgek és barátságtalan baktériumok elleni küzdelemben.

2013. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!