Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyen rá az anyukámat,...

Hogyan vegyen rá az anyukámat, hogy hagyja abba a hashajtószedést, és máshogy próbáljon lefogyni?

Figyelt kérdés
Már körülbelül egy éve csinálja, hogy bezabál, aztán bevesz egy hashajtót, meg elmegy tornázni. Nem tudom, hogy mondjam meg neki, hogy zavar és ez egy betegség, és nem egészséges, mert nyilván arra már rájött és nem mondanék vele újat, viszont pszichológushoz nem fog elmenni, mert nem szereti az ilyeneket. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2012. okt. 12. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, az a baj, hogy már felnőtt úgyhogy nagyon sok mindent nem tehetsz, mert úgyis a maga útját fogja járni. Esetleg megkérheted, hogy a te kedvedert hagyja abba, és azt tegye ebben az esetben, amit te javasolsz.
2012. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, jobban mondva utaltam rá és aztán úgy is tett mintha nem csinálná, meg úgy csinált, mint aki teljesen megvilágosodott és rájött, milyen hülyeségeket csinált, de rá két hónapra láttam a táskájában, mert nyitva hagyta, és véletlenül megláttam, hogy ott volt egy doboz fenolftalein.
2012. okt. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!