Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keserűsó "kúra" jó valamire?...

Keserűsó "kúra" jó valamire? -L-e-n-t- bővebben!

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ha vízbe rakok pár kanálnyi keserűsót és megiszom, akkor pár óra alatt áttisztítja (hasmenés...) a bélrendszert és a gyomrot. Lecsökken a szervezetben az inzulinszint és beindul a fogyás. Az érdekelne, hogy ha nem is fogyok tőle, attól még jó valamire? (Rendszeresen mozgok és próbálok minél megfelelőbbe, egészségesebben étkezni) Ezt csak azért írtam, hogy megelőzzem az olyan komikat, hogy mozogj...


Szóval jó ez a dolog valamire? Valóban könnyebben fogyok (beindítja-e a fogyást) ha rendszeresen mozgok és jól eszem mellette? Beindít egyáltalán valami folyamatot? Milyen gyakran kellene ilyen "kúrát" végezni?



2012. okt. 8. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra jó, ha székrekedésed van, kiüríti a beleidet, másra nem. Akár mi a körítés, ha valaki rendszeres hashajtással fogyózik az bulímia, úgyhogy ne is kezd el.
2012. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért fogyaszt, mert a hasmenés miatt nincs ideje felszívódni a tápanyagoknak. Viszont fontos anyagok, vitaminok, ásványi anyagok sem tudnak kellően felszívódni, ha kúraszerűen alkalmazod. Alkalmi hashajtásra jó, ha székrekedése van valakinek, semmi többre. A méregtelenítő humbugot is el lehet felejteni, akinek ép mája és veséje van, annak ez a két szerve megoldja a méregtelenítést.
2012. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalommal is úgy kipucol, hogy csak na...

Tényleg csak akkor igyad, ha komoly székrekedésed van.

Addig is sok gyümölcs, víz és mozgás!

2012. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En hasznaltam, sott majtisztitast is csinaltam vele. Nagyon hatasos, es a maj tisztitasara szukseg van ahhoz, hogy megfeleloen tudjon mukodni, meregteleniteni. Fogyokura elott erdemes kitisztitani a szervezetedet amugyis. Evete pedig ketszer legalabb nagyon jo ha kipucolod a belrendszeredet. Utana 1- 2 napot pihenj, es ne egyel nehez dolgokat. Ez megkonnyiti az emesztorendszer munkajat, amit amugy sosem pihentetnel. Tehat elsosorban nem a fogyast eredmenyezni, de nagyon jo ettol fuggetlenul.
2012. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!