Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek a kollégiumban?

Mit egyek a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Mostani tanévtől vagyok kollégista és hát nem igazán tudom mit egyek, Nagyon könnyen fogyom és már így 1 hónap alatt lefogyam 75 kilóról 70 kilóra és ennek a nagy része izom volt sajnos. Otthon tudtam rendesen enni meg konditerembe járni, és jól is éreztem magam a bőrömben, most viszont gyengeséket érzek magamban :( Otthon tudtam enni a jó kis házikosztot itt viszont nem tudok főzni és időm sem lenne rá. Tudtok ajánlani valamit ami laktató meg egészséges és gyorsan megvan? (ja és pnzem sincs sok egy napra átlagban 1000 forint jut)
2012. szept. 29. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebédre mindneképp kéne valami főtt kaja,valami olcsó kifőzde tuti van a közelben,menü szokott lenni 5-6 száz forintért. Reggelire a natúr zabpelyhet tudom ajánlani,kétszázvalahány forintért szoktam venni (multiban vagy lidlben) a fél kilósat,sokáig elég,fahéjjal izesitve vizzel megfőzöm ,vagy tejbe is mehet . Zsömle,kefír, ajánlottam volna még nem is olyan rég a tojást,de mostmár rohadt drága az is.

Főzést este sem tudod megoldani ? Mert úgy azért könnyebb lenne olcsó,de laktató kajákat írni, főzelékek,tészták,sültkrumpli,rakott stb pár száz forintból kijönnek és nem egyszer ennél belőle

2012. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát végülis meg tudom oldani mert van konyha :)de tudnál írni konkrét dolgokat amiket főzhetnék ? köszi a válaszodat
2012. szept. 29. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenféle főzelék (borsó,bab,zöldbab,sárgaborsó,krumpli)

Ugyanezekből krémlevest is tudsz csinálni

Rakott krumpli

Sült krumpli

Mákos,diós,túrós (ez picit drágább a túró miatt,de akciókat ki lehet fogni) tészta,milánói

Én szoktam ilyen mirelit cuccokat venni auchanba , 600-1000 ft egy csomag és 10-12 db pulykatallér van benne,ehhez lehet riozst ,krumplit

gyümölcsleves

főzelékhez feltétnek sült virsli szoktam,vagy mirelit pulykamell.

paprikáskrumpli,lecsó ,rántott karfiol,rántott gomba


ezek aránylag olcsók , és finomak,laktatóak . De ha az ételek témakörben beírod hogy olcsó ,akkor rengeteg ötletet kapsz :d

2012. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :D remélem azért nem gyújtom fel a konyhát majd x) ... meg a füstjelzőt sem kellene beindítani
2012. szept. 29. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!