Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek antibiotikumos...

Mit egyek antibiotikumos kezelés után?

Figyelt kérdés
Az orvos nem írt fel probiotikumot, ilyenkor egyek élőflórás joghurtokat? Vagy esetleg más ételek is jók lehetnek, tudtok nekem olyanokat mondani?
2012. szept. 17. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad: élőflórás joghurtokat kell enni.

Megjegyzem, amikor ilyenek nem voltak, antibiotikum már akkor is volt, és mégis élünk páran abból a korból.

2012. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a orobiutikumok többsége egyébként recept nélkül is kapható és úgy is uannyiba kerül. ezért nem írnak fel külön receptet a dokik
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél natur Actíviát és minden nap egyél meg 1 dobozzal, én is antibiotikum kúrán voltam 1 hétig, de én miközben szedtem is megettem minden este 1 joghurtot.
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hasmenésed vagy bármi bajod, akkor eszed amit eddig és kész. Egy kis normaflore nem árthat, de amúgy teljesen mind1.
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van hasmenésem. Csak a joghurtok jók?
2012. szept. 17. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Joghurttal az a baj, hogy van gyomorsavunk, ami kinyírja azokat a bizonyos "élőflórákat", legalábbis is jelentős részét.

Normaflore probiotikum, azt jónapot, de egy kis hasmenés nem ártott még meg senkinek, ha nem eszel semmit, csak kajálsz rendesen, elmúlik.

2012. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, csak hát nagyon védem az egészségem :)
2012. szept. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!