Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia vagy bulémia?

Anorexia vagy bulémia?

Figyelt kérdés
Van rajtam 15 kg felesleg.Néha sokáig nem eszem,és ha eszem sokat,és megpróbáltam kihánytatni magam.Sokat törődök a súlyommal.17 vagyok.Beteg vagyok vagy ez normális kamaszkori valami?
2009. aug. 3. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy olyan hülyék vagytok, már bocsi :(:(


picit gugliba szétnéznétek, olvasgatnátok ezekről a betegségekről, és szerintem rájönnétek, hogy ez nem jó nektek. vagy dokihoz kéne fordulnotok:(


amúgy ne hánytasd magad. csak azért, mert a gyomorsav visszakerül a nyelőcsődbe és szétmarja...de totálisan. nem tudom betegség miatt hánytál-e már? ha visszaemléxel arra, akkor nem rémlik valami olyasmi, hogy sok hányás után fáj a torkod? nah remélem eszedbe jutott...


drukkolok ahhoz, hogy elérd a kívánt testsúlyt. de ne így légyszi! magaddal cseszel ki.


bodybuilder.hu/alapismeretek--> gugliba írd be, és olvasd el. ott hasznosak az infók. valamint fuss/kocogj/tempósan sltálj napi 40-50 percet és tornázz. sok gyümi, zöldség, fehérje, kevés szénhidrát. hidd el, hogy hatásos


kitartás:) és fel a fejjel :)


ja azt kihagytam, hogy ha sokáig nem eszel, és utánna viszel be táplálékot, akkor azt az összeset el fogja raktározni a szervezeted ZSÍRKÉNT, ezzel felkészülve a következő koplalásra. tehát zsírosabb leszel, mint voltál. napi 5xi rostokban gazdag evés szükséges!


sok sikert. ha nem bírod egyedül, kérj segítséget. akár itt, akár barátoktól, családtól, akár egy orvostól! de a hánytatást meg a koplalást felejcsd el.


szia :)

2009. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
van olyan, h ednos...ana-mia keveréke.
2009. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100% bulémia mi más ez betedség
2011. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!