Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexia vagy bulémia?

Anorexia vagy bulémia?

Figyelt kérdés
Van rajtam 15 kg felesleg.Néha sokáig nem eszem,és ha eszem sokat,és megpróbáltam kihánytatni magam.Sokat törődök a súlyommal.17 vagyok.Beteg vagyok vagy ez normális kamaszkori valami?
2009. aug. 3. 16:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nincs semmi bajod szerintem, de ne úgy próbálj formában maradni, hogy hánytatod magad.
2009. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez bulimia. Inkább el kellene kezdened egy radikális, átgondolt fogyókúrát, amivel eljuthatsz az áhított sulyhoz és nem kellene ilyen buta módszerhez folyamodnod. Hosszú távon ez állandósulhat és egyéb szervi /pld. menstruációs/ zavarokat is okozhat.
2009. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

17éves vagyok énis.

Én is így vagyok, hogy nem eszek, mert fogyókúrázom címszóval. Aztán amikor nem bírom eszek, de lelkiismeret furdalásom van, hogy ettem, ezért elmegyek a wc-re, és kihányom. De sztem nem betegség. Vagy nemtudom.

2009. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak 1 hónap alatt kéne 10 kilót.És nem látok más megoldást vagy nem eszem csak mondjuk párnaponta,vagy a hánytatás.De nem hánytattam magam mert hangos lenne, csak próbáltam.Akkor is bulimia?
2009. aug. 3. 16:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja meg miközben eszem,és hallom hogy jön anyu,bűntudatom lesz,és gyorsan eldugom a kaját.Mert azt hiszem tudja hogy valami nincs rendben.Ez is egy tünet nem?
2009. aug. 3. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs feleslegem, 50 kg vagyok, 178 centivel, és azt tudom neked javasolni, hogy napi 2x egyél. Én évek óta így csinálom és remekül bevált.

Semmi értelme meghánytatni magad és ne legyen lelkifurdalásod se ha eszel! Nagyon fiatal vagy, szép fokozatosan próbálj fogyni, mert a bőröd megsínyli és csíkos lesz. Választhatsz valami diétát is ha az enyém nem szimpatikus. Csak a tapasztalatomat írtam le, hátha picit segít.

Sok sikert!

2009. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ez bulémia (gyanús).
2009. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És miket szoktál?De 1 hónap alatt 10 kg akkor se sikerül ha ezt csinálom nem?
2009. aug. 3. 16:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Válaszoltam :)
2009. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi de hova?:)
2009. aug. 3. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!