Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 95 kalória sok? Mennyi az ami...

95 kalória sok? Mennyi az ami már sok?

Figyelt kérdés

aki nem fogyózik de megakarja tartani az alakját?!

mennyi az amitől nem hizhatok meg?


2012. szept. 21. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyél mindent, csak mértékkel. Én is ezt teszem.
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Előttem szólónak annyit, azért eszel mindent, mert hülye vagy. A kérdező is elég, szépen szólva hozzánemértő, itt egy kis olvasnivaló, benne van a diéta és az edzés is [link]
2012. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
szerintem pedig igaza van, mindenki azt mondja hogy egyek mindent, csak mértékkel.. :)
2012. szept. 22. 09:34
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es! Az a hülye, aki lehülyéz másokat, erre csak ennyit mondok.
2012. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Akkor a kolbásztól meg a bödön jégkrémtől lehet fogyni??? Ez amúgy olyan dolog, hogyha valaki egy csokit megesz, ott jön a másik is, legalábbis az emberek 99%-nál. Diétánál nincs olyan, hogy most eszek egy kis csokit, egy kis szalonnát, még egy pici hurkát...
2012. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy csak kolbászon éljen valaki?

Hagyjál már, nem is érted, hogy mit mondok, én meg amúgy sem veled, hanem a Kérdezővel szeretnék társalogni, mivel neki írtam. Remélem, neki több esze van annál, mintsem, hogy a "minden" szót kizárólag a kolbászra értse...

2012. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mindenben az is benne van. Vannak dolgok, amiket ki kell zárni diétánál. Ilyen egyszerű. Ha minden szemétből eszik egy kicsit, az nem diéta.
2012. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2012. szept. 22. 20:02
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nem kell kizárni semmit. Meg kell tanulni mértéket tartani. Egyébként ez valószínűleg nehezebb is, több önfegyelmet igényel. Ehetsz csokit, de egy szemet, és nem egy táblát.

Viszont - számomra - így a normális, ez az egészséges. Nem kell egyetérteni, de leszel kedves nem is beszólogatni a véleményem miatt. Nem kell azt gondolni, hogy a tied a mindenekfeletti igazság, mert olyan nem létezik. Tudod, kinek a pap, kinek a papné... Ne legyél olyan beképzeld, hogy azt hidd: te tudod a frankót, és mindenki más buta.

2012. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!