Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baromi vékony vagyok de sokat...

Baromi vékony vagyok de sokat eszek, mit tehetek hogy hízzak??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves vagyok 160 centi és 38 kiló. -.-"

Egyszerűen gyors az anyagcserém vagy nem tudom.

Mindent megeszek.

Szóval, normálisan táplálkozok!

Osztálytársam fele ennyit eszik és 60 kiló.

Megeszem ebédre a zöldségeket,húsokat,tésztákat,rizst, mindent.

Megeszek egyszerre 2-3-4 szendvicset!(Összeborítva)

Hetente kétszer úszok.

Tesi órán sokat mozgunk, sportoló a tesitanárunk is!

Édességeket is eszek! Chips,gumicukor,ez-t azt.

Mit tehetnék hogy hízzak????

Valami tömegnövelő vagy valami ami lassítja az anyagcserém????



2012. szept. 18. 18:42
 1/8 poiu ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a családi orvost. Nagyon ritkán van hormonális oka, gyakoribb, hogy sokkal kevesebbet esznek, vagy esznek, de kihányják a kórosan soványak. Mindenesetre egy kivizsgálás nem fáj és nem árt.
2012. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, nekem az segített, hogy lefekvés előtt tömtem magam degeszre, leginkább tésztákkal, gyorskajával. Plusz mindig annyit ettem, hogy majd kipukkadjak, ittam is á, így mindig tágult kicsit a gyomrom. Így legközelebb még többet bírtam enni. Levest kiiktattam, az csak "gyorsan átfolyik" :) Pajzsmiriggyel is lehet gond, nálam azt kizárták. Sokan nem tudják elképzelni, hogy ez is milyen rossz lehet...mikor mindenki szörnyűlködve néz, hogy milyen vékony vagy, és megjegyzéseket tesznek! Persze a dagiknak senki nem mondja a szemébe, hogy "mekkora segged van, fogyni kéne"! :D Sok sikert Neked! És sok szénhidrátot ;)
2012. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nekem 22 éves korom körül indultak meg a kilók, lehet a korral is lassul az anyagcsere.

...azt kihagytam, hogy mostmár lassan fogyóznom kell :D

2012. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anyagcserét lassítják a zsírosabb húsok, pl marha, disznó, de szerintem már a csirke se rossz pl bőrrel együtt a csirkecomb :) amúgy nem lehetsz vészes, sportos vagy biztos izmos is, szép hasad lehet:) nekem tetszik egy lány aki 170cm-hez 48-49 kg :) te is jól nézhetsz ki :)
2012. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te állat... Én is fiú vagyok -.-" xDD

Egyébként pedig igen, kocka hasam van.

2012. szept. 24. 20:28
 6/8 anonim válasza:
gelesztás vagy :)
2012. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még, ha sok húst eszel és sokat erősítesz, izmosodni fogsz:)
2012. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NE EGYÉL LEFEKVÉS ELŐTT. Ha nem az elsőnek van igaza és nem hormonális akkor NYUGI. Korral ez az ellenkezőjére fordul. De NE kezdj azért erőse zsíros húsokat enni. Túl sok csokit stb se egyél me attól inkább leszel cukorbeteg. (Sovány jobb a kövérnél)


Mellesleg én is így voltam, csak 34 kg...

Arányaiban most is nagyon vékony vok, de nincs semmi bajom, eszek, és bátyám is ilyen volt, most meg áll a mérlegre nehogy hízzon, mert korral hízol...


SZAL NE KEZDJ EL EGÉSZSÉGTELENÜL ÉLNI NE ADJ ISTEN VMI HORMONT SZEDNI...

2012. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!