Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aszalt barackot ettem és...

Aszalt barackot ettem és kukacot találtam benne! Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Napok óta eszegetem, és majdnem fél zacskónál jártam ,amikor találtam egy kukacot, átnéztem, majd még egyet felfedeztem, így lehet hogy ettem is korábban !!! bajom lehet belőle? vagy a gyomorsav kinyírja őket? Most legszívesebben hánynék... Holnap viszem vissza a boltba. Ami bosszant, hogy márkás volt! (mogyi)
2009. júl. 29. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, maximum undor. Én anno egy csomag kukacos mazsolát ettem meg (este, sötétben=D), de nem lett bajom, csak azóta gondolni sem bírok a mazsolára=D
2009. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz!Egy kicsivel több fehérje jutott a szervezetedbe!Ennyi!Ne aggódj, nem fog a gyomrodban élősködni, hiszen nagyon nagy a valószínűsége hogy szépen megrágtad, és nem hinném hogy túlélte szegényke a fogsorod!Tényleg nyugi , semmi bajod nem lesz, é n a tavasszal fél kiló gyeresznyét ettem meg, mire eszembe jutott hogy 1et szét szedek.10-6 kukacos volt!!:-)
2009. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle szerintem semmi bajod. Gondolj bele, hogy a rendes cseresznyében mennyi kukac fordulhat elő, és mennyit ettünk már meg belőle, és még mindig itt vagyunk. A boltban nem fognak veled mit kezdeni, mert mint irtad napok óta eszed...honnan tudod, hogy nem azután került bele...ráadásul ha a blokkod nincs meg... szóval gondolom érted. Márkás vagy nem márkás ... ez van. Nem haltál bele a kukacevésbe:D.
2009. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, bár hányingerem van :D biztos hogy rágondoltam...


De amúgy ez felháborító! Bár tom hogy nem tudnak vele mitkezdeni..

2009. júl. 29. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz!én kiskoromba kint játszottam rokonoknál, bemásztam a tyúkolba és tyúkszart ettem...jó nem sokat, de ma is élek virulok, ezt a szüleim mesélték, és azóta is jó kis nevetség tárgya:)
2009. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kukacoktól nem lesz bajod, meg gondolj arra, hogy ha a kukacok is szerették akkor igazán finom lehetett ;-D
2009. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írta valaki, hogy valószínű megrágtad úgyhogy nincs baj. Ha nem rágtad meg akkor sincs semmi baj hiszem a gyomorsavad igen erős(pepszin+sósav). Egy pillanat alatt végzett vele, meg különben is fehérje! ;)
2009. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd is el.Semmi bajod,legközelebb pedig majd jobban odafigyelsz.Próbáld meg elterelni a figyelmed erről,mert az undortól beteg is lehetsz.

Nincs semmi gond.Már elpusztultak,és pont.Majd kikakilod.

:-)

2009. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ha nem is rágtad meg rendesen,a gyomrod savas környezetét nem élhették túl.szóval nyugi
2009. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

17:33-as: hát bazz olyat röhögtem mikor olvastam XDXD kössz a jó estét:P


többieknek is köszi a választ, megnyugodtam a pocimmal együtt :) azér remélem a wcben nem találkozom velük egy kaki során :D föáá

2009. júl. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!