Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok almát, körtét,...

Miért nem tudok almát, körtét, barackot. Enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a nagy problémám, ha csak egy harapásnyit is eszem a fenti gyümölcsökből, a számban kellemetlen érzés támad. Olyan, mintha csalánt ettem volna. Mintha apró tűszúrások lennének. Ha banánt, vagy narancsot, málnát epret eszem, akkor nem, csak ha csonthéjasokat. A doki azt mondta, hogy menjek bőrgyógyászhoz, de ott kinevették a háziorvosomat, hogy miért oda küldött. Nem tudná valaki megmondani, hogy mi lehet a problémám oka?
2010. jún. 27. 11:51
 1/7 anonim válasza:
Lehet hogy érzékenyek a fogaid.
2010. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
s ha meghámozva eszed őket?
2010. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Allergia. Az is lehet,hogy nem ezekre vagy allergiás,hanem valami gazra csak keresztallergiát váltanak ki ezek a gyümölcsök. Kerüld őket mindenestre. Ha ragaszkodsz a vizsgálathoz,akkor a pulmonológiára kell menned
2010. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is allergia. A háziorvostól a gasztroenterológiára kérj beutalót, mert ők foglalkoznak az ételallergiával, mivel ez az. Ha mégsem és valóban a permetezéséből származó szerre vagy allergiás, akkor onnan tudnak továbbküldeni.
2010. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ínyeddel van gáz. :S
2010. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én is allergiára gondoltam. Mindegy, hogy meghámozom, vagy sem. Mindegy, hogy permetezett, vagy anélküli gyümölcsöt eszem. Minden esetben előjön. Apukám sohasem permetezi a gyümölcsöt és azokat sem tudom megenni. Az a baj, hogy én semmilyen körülmények között nem vagyok hajlandó lenyelni egy csövet. Szerintetek a vizsgálaton az fog bekövetkezni?
2010. jún. 27. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:

allergia vizsgalátnál semmiféle csövet nem kell lenyelni.

Karodra csepegtetnek,majd 10-20 perc mulva megnézik,melyik pirosodott be. nem fájdalmas.

2010. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!