Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hósnak turmixolásnál még...

10 hósnak turmixolásnál még meg kell hámozni az almát, körtét, barackot, szilvát, ringlót stb?

Figyelt kérdés
Hisz abban van az "igazi" vitamin nem?
2010. nov. 26. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
En mar nem hamozom meg a kisfiamnak. A barackot es a szilvat csak felvagom neki apro kockakra es ugy belekeverem neki joghurtba vagy baba muzlibe, kekszbe vagy csak siman ele teszem a talcara. A kortet hamozas nelkul osszenyomom neki villaval egyedul az almat szoktam neki lereszelni de azt sem hamozom meg. Almabol a kezebe szoktam adni egy jo nagy cikket amit nem tud egybe befalni es imadja szopogatni ragcsalni (ezt sem szoktam meghamozni). Kb. felbe vagok egy nagyobb almat, kiszedem a maghazat es oda adom neki. Mikor mar annyira leragta, hogy be tudja falni az egeszet egybol akkor elveszem tolle. :) 9,5 honapos a kisfiam.
2010. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) az almás ötlet nagyon jó:)
2010. nov. 26. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hósan már nem turmixoltam! Ha van foga akkor meg nem is kell már:)!
2010. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!