Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon finnyás vagyok, semmit...

Nagyon finnyás vagyok, semmit sem eszek meg. Hogy tudnék rászokni a rendes étkezésre?

Figyelt kérdés

13 vagyok, és egyszerűen semmi rendes ételt nem tudok megenni :( Ha valamit, amit nem szeretek, a számhoz közelít, nem tudom lenyelni... Valaminek, már a szagától is rosszul vagyok, és ez számomra nagyon rossz...

És tudom, hogy a szüleim is sajnálkoznak emiatt, meg sokszor szomorúak, de ha megpróbálok valami, sose sikerül.

Pedig, tényleg igyekszem...

Semmi zöldség, egy két gyümölcs max. (pedig ezekre, ilyen idősen, tudom, hogy szükségem van) semmi szénsavas üdítő (bár ez nem hiányzik csöppet sem)semmi leves...

Nagyon szeretnék megjavulni/megváltozni, leadni pár kilót, de ez ilyen körülmények között, nagyon nehéz... :(

Ha adnátok pár tanácsot, nagyon megköszönném (:


2009. júl. 23. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mi történt azóta? :O


amúgy én is hasonló vagyok,bár én szeretem a gyümölcsöket,zöldségeket,csak az a baj,hogy nálunk ez ilyen családi szokás vagy nem tudom,hogy anyámék szószerint húst hússal esznek,és alig van itthon friss zöldség,vagy gyümölcs :(


de amit nagyon birok,hogy én még a vizet sem szeretem xD nem tudom,mások hogy vannak vele,de a víznek igenis van íze...bár ez attól van gondolom hogy a csapon megy keresztül és attól lesz ilyen fémes íze...de én akkor se birom meginni,max ha citromlevet rakok bele :)


13l

2011. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!