Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton csak eszek, ez mennyir...

Folyton csak eszek, ez mennyire normalis? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes de folyton eszek valamit, mindig ehes vagyok! Tok mindegy mi az csak eheto legyen.. Egy tabla (nagy tablas milka) kb 10 perc alatt elfogy.. Ha meg nincs akkor eszek pl kebyeret, szalamittehat normalis kajakat is eszek.. 16 eves vagyok (lany) annyita meg nem gaz annyibol hogy nem hizok (~40 kg/~150 cm) tehat nem vagyok dagadt.. Meg vagyok elegedve az alakommal, de felek ha ez igy megy tovabb valtozhat.. :/ plusz megugye ez az ujj "hobbim" elegge kocseges is.. Ez mitol lehet? O.o [nem, biztos nem vagyok terhes.. ]

2012. aug. 16. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazasert, meg az irasert.. A valaszokat elore is koszonom.. :)
2012. aug. 16. 15:26
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen normális :)
2012. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban iszhonyú nagy az étvágy, ilyenkor minden fiatal rengeteget tud enni, persze az már baj, ha azért eszel és nassolsz annyit, mert unatkozol. Napi ötször egyél csak bősegésen és sportolj.
2012. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De en ugy erzem hogy masokhoz kepest is rengeteget eszek, mert mindeki (baratnoim is) meg vannak azon lepodve hogy kepes vagyok ennyit megenni.. De tenyleg folyton ehes vagyok.. Eszek, utanna az az erzes mwg van hogy tele vagyok, de meg akkor is erzem magamon, hogy de meg ehes vagyok, csak nem biroj tobbet enni.. De van amikor ez az erzes sincs meg (hogy tele vagyok)
2012. aug. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!