Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » NEm tudom elviselni az érzést,...

NEm tudom elviselni az érzést, hogy van valami a gyomromban. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Most volt , hogy elég depressziós voltam és nem ettem semmi egy hétig, mostmár eszek néha, de most ha eszek után meghánytatom magam, emrt nem bírom elviselni hogy ettem(bűntudatom van meg kövérnek érzem amgam tőle) régen fogyoztam de soha nem sikerült ez alatt a depis hét alatt fogytam eleget, félek is h ha ujra eszek elhízok...
2012. aug. 12. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
dilidoki
2012. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos. Ha eszek,automatikusan arra gondolok, mennyit hízok tőle és rögtön irány a wc hányni..

Ha sokat fogytál és hirtelen elkezdesz megint enni, vissza fogod hízni. Próbálj meg egészségesen étkezni, egyél sok főtt kaját, és gyümölcsöket,zöldségeket, fehérjedús ételeket. Emellett, ha van időd, fuss egy kicsit naponta vagy sétálj :) Enni fontos, ebből nyerünk energiát, de mindig csak annyit egyél, amennyi szükséges a napodhoz. Nekem a doki ezt ajánlotta :) Sok sikert , remélem segítettem! 17L

2012. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia.sportolj naponta fél/1 órát és étkezz egészségesen ugy nem szeded vissza.én se vagyok sovány igy fogadom el magam.( :
2012. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm , ezt kipróbálom :) DE mostmár Kezd elmúlni , hogy nem felelek meg magamnak, de csak mert jött valaki akinek tökéletes vagyok :)
2012. aug. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!