Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem hízom, és még egy kérdés?

Nem hízom, és még egy kérdés?

Figyelt kérdés

180 cm magas, és 63 kg kiló vagyok. Úgy érzem, hogy bármit eszem semmit nem használ el a szervezetem, a súlyom növelésére. Nem hízom és nem is fogyok, sokan mondták, hogy a dohányzás miatt; de ismerek olyat akinek van súlyfeleslege

és mellé még dohányzik is.

18/F


2012. aug. 10. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban éget a szervezeted, persze híznál ha leszoknál a cigiről, de majd hízol 40 után, akkor már ragadnak a kilók.
2012. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

tesókám én 14 vook és 65 kiló én futni szoktam és nem is szeretnék hízni se fogyni mert az egészséges értékek között vagyok :) de ha te nagyon hízni akarsz egyél szalonnát zsíroskenyérrel :D amúgy az ideális testsúly a net szerint egy ekkora palinak 71 kg :) keress olyan ételeket ami hizlal (és persze megfizethető) na meg ha akarsz rá költeni akkor táplálék kiegészítőt :)

Most biztos azon gondolkozol h hogy hallgatnék már egy 14 éves gyerekre :D ugye?:D

2012. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2. vook

ezt találtam:

[link]


csekkold :)

2012. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban nem fogsz hízni, gyors az anyagcseréd, ne aggódj emiatt, a sovány emberek sokkal szívósabbak és a betegségek is jobban elkerülik őket, majd pocakot eresztesz, ha középkorú leszel. Inkább sportolj és izmosodj.
2012. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát ezaz :D mondom én is futok :D szép kockás hasad lesz ha 1-2 óra napi kocogás vagy futás mellett vapi 50 felülést megcsinálsz :D

és az állóképességed nagyon megnő már fél év után.

2012. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És el is találtátok az indokot a hízásra :D Lassan 2 éve, hogy nagyobb kihagyásokkal edzem, edzettem. Jól eltaláltam az edzéstervem így hamar kinőttem elsőre az 59-60

kiló közti súlyt. Majd ez év január elején felszedtem 5 kilót Pikk-Pakk (talán jumbot rejtettek a karácsonyi bejglibe) amiben rögtön lehetőséget láttam így, 3 hónapig szinte minden nap edzetem. Sajnos 3 hónap után elfogyott az inspiráció, nem híztam így nem volt mire dolgoznom, kinőttem az itthoni súlyokat (edzőterembe suli miatt nem tudtam járni), és a derekam bal oldala is fájt minden edzésnél, pedig folyton figyeltem a helyes tartásra.

2012. aug. 11. 00:44
 7/7 anonim válasza:

most tudom hogy hülyén hangzik :D de nem küldenél egy képet?:D

mármint ha akarod akkor cenzúrázd ki a fejed csak kíváncsi vook h mi a bajod magaddal?:D

2012. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!