Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízom? Van erre...

Miért nem hízom? Van erre magyarázat vagy tényleg kárttettem magamban (nagyon fontos lécci válaszokat! )?

Figyelt kérdés

Szóval én egy éve és pár hónapja kezdtem el fogyózni lement kb 26 kg(vagy még több),most 172-175 cm vagyok és ehhez 56(ennyit mértek az orvosnál)voltam.De múlt hét péntek óta az orvos azt mondta,hogy két hetente járnom kell méreckedni,mert nem szabad többet fofyjak.Én úgy voltam vele,hogy mindenki azt mondogatta,hogy már nagyon sovány vagyok,akkor eszem normálisan.És péntek óta normálisan eszem,többet,mint szoktam mellé pedig szinte semmit nem mozgok,mert beteg és fáradt vagyok.Mégis fogytam majdnem két kilót!Ma például eddig ezt ettem:

reggelire:egy kisebb tálba vitalis műzlit tejjel

ebédre:egy tányér gulyáslevest,két szelet barnakenyérrel és utána másodiknak két közepesebb darab túrózsömlét...Ez ugye nem kevés délig,szerintem.Mozogni meg csak tánc próbán voltam,de az is csak keringő.Anyukám azt mondta lehet baj van a pajzsmirigyemmel...ez lehetséges vagy van rá észszerűbb magyarázat is?

14/L


2011. ápr. 16. 13:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah még fontos:a mérlegem ha az orvosnál jól mértek fél kilót téved,eddig 55.5 mutatott most már csak 54 kgt.
2011. ápr. 16. 13:24
 2/13 anonim ***** válasza:

Kevés kalóriát viszel be és amiket leírtál azok nem mennyiségek..


Kezdj el édességeket, süteményeket meg fagylaltot enni állandóan, nagy mennyiségben, meg kelesztett tésztákat.


A mozgást pedig ne hagyd ki azért mert beteg vagy, mert a mozgás javítja a vérkeringést, a vérgeringés meg a tápanyag ellátást.


Legalább sétálni menjél ki a jó levegőre naponta legalább másfél órát. Vidd a kutyád is ha van.



A friss levegőtől, és a mozgástól jobb lesz majd az étvágyad. aztán legközelebb ne fogyókúrával próbálj lefogyni hanem a napi mozgás mennyiségének fokozásával.

2011. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mega fent leírt dolgokhoz ajánlom a fűszeres kajákat is és a fokhagymásakat is + a gyümölcsöket. Pl ilyenkor is tudsz enni mindenféle gyümölcsöt, mert amit nem kapni meg frissen a zöldségesnél, azt megkapni a mirelitt pultban.

Meg sajtokat is kellene enned, és egyéb tejterméket.


Kicsit emelned kellene az étkezési színvonalad változatosságát, akkor rendbejössz.

2011. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szia!megfogadom a tanácsaid és köszönöm,de én nem hízni akarok csak nem szeretnék már tovább fogyni:)édességektől meg azért félek,hogyha elkezdem nem tudok majd velük leállni,mint sokan mások:/
2011. ápr. 16. 13:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Gulyásleves is jó, de akkro ne egy tányérral egyél, meg ne alevét ahnem a tömény húst meg a krumplit, meg pörkölteket, császárszalonnát.


A mennyiséggel van baj nálad és a változatosággal, a te korodban erre figyelni kell egy fiatal aki még fejlődik mindíg is többet eszik mint egy idősebb.

2011. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ettem belőle normálisan,csirkehúst meg krumplit,répát is:D
2011. ápr. 16. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
De nem érted az elvet, nem leállni kell vele, hanem hozzámozogni azt a mennyiséget ami kell, és változatosan enni az édességekből is. Pl elsősorban természetes alapú édességeket egyél és ne készítményt, ezalatt azt értem, hogy veszel pl egy zacskó mirelitt vegyes erdei gyümölcsöt, kiöntöd egy tálba, felöntöd 3 deci tejszínnel adsz hozzá 3-4 evőkanál mézzet, és elnassolod valamiylen kekszel, vagy piskótával. Szóval nem feltétlenül a csokikat kell kajálni táblaszámra.
2011. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot,ki foogm próbálni:)
2011. ápr. 16. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:
De az előző receptet akár forró pudinggal is nyakonöntheted a tejszín helyett, és amikor kihúl, és összekeverted a mézzel, akkor fincsi, még vaníliás cukrot is dobhatsz bele egy tasakkal. Többet ér mint egy tábla csoki vagy egy tégely fagyi.
2011. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyi esik jól ne zabálj. Viszont vehetnétek esetleg scitec nutition 100% Whey priteint. mennyei ízekben van,tejjel rettentö finom turmixot kapsz. az segít az izomépítesben.ha kicsit mozogsz mellette gyönyörü, formás fiatal lány leszel :)

25L

2011. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!