Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem hízom? Van erre...

Miért nem hízom? Van erre magyarázat vagy tényleg kárttettem magamban (nagyon fontos lécci válaszokat! )?

Figyelt kérdés

Szóval én egy éve és pár hónapja kezdtem el fogyózni lement kb 26 kg(vagy még több),most 172-175 cm vagyok és ehhez 56(ennyit mértek az orvosnál)voltam.De múlt hét péntek óta az orvos azt mondta,hogy két hetente járnom kell méreckedni,mert nem szabad többet fofyjak.Én úgy voltam vele,hogy mindenki azt mondogatta,hogy már nagyon sovány vagyok,akkor eszem normálisan.És péntek óta normálisan eszem,többet,mint szoktam mellé pedig szinte semmit nem mozgok,mert beteg és fáradt vagyok.Mégis fogytam majdnem két kilót!Ma például eddig ezt ettem:

reggelire:egy kisebb tálba vitalis műzlit tejjel

ebédre:egy tányér gulyáslevest,két szelet barnakenyérrel és utána másodiknak két közepesebb darab túrózsömlét...Ez ugye nem kevés délig,szerintem.Mozogni meg csak tánc próbán voltam,de az is csak keringő.Anyukám azt mondta lehet baj van a pajzsmirigyemmel...ez lehetséges vagy van rá észszerűbb magyarázat is?

14/L


2011. ápr. 16. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 13:54


Csupa szintetikus cucc mesterséges aromákkal génmanipulált szójával, meg még ki tudja mivel..


Akárhogy is....


Nem tudhatod mi van a csomagoláson belül, viszont egy természetes valamiben még akkor sem lehet olyan mértékű idegen anyag, hiszen az szemmel látható lenne, vagy kiéreznéd az ízén míg a készítményeknél elnyomják az aromákkal az ízeket!

2011. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezzel elsősorban azt az elvet akarom hangsúlyozni, hogy előbb bízz meg a természetben mint a manipulált emberi társadalom termékeiben.
2011. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2011. ápr. 16. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!