Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hiszem az egyik ismerősöm...

Azt hiszem az egyik ismerősöm anorexiás mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele mit kezdeni ha lekötöznénk egy székhez se enne.Segítség!65-ról lefogyott 46-ra
2012. aug. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Rám is mindenki azt hitte, hogy anorexiás vagyok, én 57-ről fogytam le 46-ra 13 évesen, pedig én csak lefogytam, egészségesen, nem lett semmi étkezési zavarom. Manapság mindenkire ráfogják, hogy anorexiás, aki diétázik, vagy lefogyott. Szóval írj még pár tüntetet, mert így nem tudunk semmit.
2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ő azért többet fogyott mint te,de amúgy naponta egyszer eszik és azt is 1 óráig,1 után nem iszik nem eszik.Ha 1dkg-al többet mutat a mérleg már sír.Nem érdekli semmi és senki már.
2012. aug. 9. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

úristen ez nagyon súlyos : |

Szerintem orvoshoz vidd !!

2012. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Orvos azonnal, és ne erőltessétek az evést, mert csak még inkább megmakacsolja magát - ja, és CSALÁDTERÁPIA!
2012. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem lehet elvinni orvoshoz és én csak az uncsi tesója vagyok nem tehetem meg azt hogy fogom és elviszem.Nagyon aggódok érte de máskor is mondtuk neki hogy orvoshoz kéne menni nem semmiképp és annyira kifordult magából..foggal körömmel ellenkezik.
2012. aug. 10. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
szülei nincsenek?
2012. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!