Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik velem? Evészavar

Mi történik velem? Evészavar

Figyelt kérdés
1 hete még simán benyomtam egy családi pizzát egyedül, de most már 2 szelet pizzától úgy érzem, hogy egész napra jól laktam, és utána ha kajára gondolok is hányingerem van. Nem anorexia, mert tudok enni, és akarok is csak nagyon keveset. A 2 pizza után még egy túrórudit se tudtam megenni. Próbáltam könnyebb kajákat megenni, de a főtt krumpliból meg a tojásból is 1-2 db-ot tudtam megenni, utána rá se tudtam nézni. Már kezdek megijedni magamtól. Nem hinném hogy beteg vagyok, mert semmi más bajom nincsen, egyedül ez, hogy nem tudok enni.
2012. aug. 1. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, ha valaki melegben kevesebbet eszik.

(Az viszont nem, ha egyedül benyom egy családi pizzát.)

Várj pár napot, ha továbbra sem jön vissza az étvágyad, akkor a "nem hinném" helyett mégis jobb lenne dokihoz menni.

2012. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem evészavar, ugyanis nem pszichés. Az egyszerť étvágytalanság viszont betegség előjele lehet. Egyél egészségesen, de ha így sem tudsz eleget enni, menj orvoshoz.
2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted besokallt a túlevéstől. Egyél kevsebbet, igyál elég folyadékot és sétálj, biciklizz, vagy valami hasonlót. Lehet, hogy mostantól a kevesebb is elég lesz.
2012. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szoktam túlenni magam. mindig rendszeresen eszek, és mindig ugyanannyit. más emberek is szoktak benyomni néha egy egész pizzát, még se történik velük ilyen. ezen kívül rendszeresen kézi labdázom, focizom, és kosarazom. szóval tényleg nem értem.
2012. aug. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!