Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatás? Hogyan?

Hánytatás? Hogyan?

Figyelt kérdés
Evészavaraim vannak régóta, bár egészségesen szoktam étkezni,ha eszem. De vannak olyan napok amikor egyáltalán nem bìrok enni és akkor jól is érzem magam, de van amikor falási rohamaim vannak.. ilyenkor rosszul szoktam lenni, és megpróbálom hánytatni magam, ujj le a torkon,vagy fogkefenyél, de semmi. Sokan anorexnek hisznek,pedig sztem nem vagyok az, max hajlamaim vannak, 169cm/50kg vagyok. De zavarni szokott, ha nem vagyok 50alatt.. mit csináljak ilyen falós napok alatt? 18L

2012. jún. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy!!! Az egész szervezetedet tönkreteszed vele!
2012. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert.
2012. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

keress fel pszichiátert mielőtt nem lesz késő.

( egy volt anorexiás).

2012. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek lelkiproblémáim!
2012. jún. 10. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismered el, de nyilván vannak, mivel amit csinálsz, az nem normális
2012. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, 169 centihez az 50 fölötti súly a normális. Táplálkozz egészségesen, egyél minden nap 5× kis adagokat, sok zöldség, gyümölcs, mindig reggelizz stb. És sportolj! Mert rohadtul nem mindegy, hogy mi adja ki a kilókat. Van ismerősöm, aki 60 fölött van, mégis nagyon jó alakja van (karcsú derék, feszes combok), mert izmos, csak éppen az izom nehezebb, mint a zsír.
2012. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!