Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok, ha nem is eszek...

Miért hízok, ha nem is eszek sokat? Többi lent!

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok és fociztam és kondiztam is,de soha nem nyúltam ilyen-olyan kiegészítőporokhoz,vagy más izomnövelőkhöz.Rendszeresen futottam is nap 8 km azonban nagy veszteség ért!Tavaly novemberben elhagyott a barátnőm és azóta semmit sem csinálok,nem is igen eszek,de nem hogy fogynék inkább nő a hasam,nő a fenekem...Miért van ez?

Kérem csak olyan írjon aki tényleg elfogadható választ tud adni! Köszönöm! :)



2012. júl. 27. 16:25
 1/4 anonim válasza:

Lehet, hogy cseréltünk!


Én sokat eszem és mégis fogyók...


Fura mi?


13/F

2012. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki okok miatt hízol meg azért is mert abba hagytad a sportolást. Te még heverted ki a barátnőd elvesztését, nem léptél túl a történteken. Először is össze kell szedned magad és elfelejtened a volt barátnődet aztán meg elkezdeni újra mozogni! Sok sikert!:)
2012. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a mozgáshiány az oka, de lehet esetleg pajzsmirigy probléma. Kezdj el ismét sportolni, és ha a probléma továbbra is fennáll, érdemes lenne elmenni orvoshoz.
2012. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ok az lehet, hogy régen nagyon sokat sportoltál, és kb ugyanannyit eszel... És ezt mivel nem mozogsz, nem dolgozod le. A legnagyobb bajod pedig az önsajnálat. Gondolom a régi barátnődnek már új pasija van, te pedig otthon a fotelben siránkozol. Legyél már férfi és tanulj meg továbblépni!!!!!
2012. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!