Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindent ehetek, ha utána...

Nikca kérdése:

Mindent ehetek, ha utána kihányom?

Figyelt kérdés
Már 2 napja,ha megeszek vmit kiháyom.Ezek szerint akkor ehetek olyat is,ami ártana és amit szeretek?
2012. júl. 25. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, mert nem jó, ha hánysz! A sok hányástól kiszáradsz, és akkor legjobb esetben is a mentők visznek el.

Valamint ilyenkor alaposan válogasd meg, hogy mit eszel, ugyanis visszafele jövet tönkre teheti az étel a nyelőcsöved (pl. a chips és hasonlók elég kemények, és karcolhatnak).

2012. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Én bulemiás vagyok énis így szoktam rá , leszokni meg lehetetlen. Ne tedd ezt! Tessék , én elrontottam az életem emiatt ,de te ne akard!
2012. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

hat igen addig minden ehetsz,nagyon okos lehetsz...ha majd a gyomorsavad szetmarja a fogaidat,akkor majd nem lesz mivel egyel es akkor majd eleve puresitve okadhatsz te vadmalac...

hogy josz ilyen idiota 5lethez valaki eszhez terithetne!

Bulemiads akarsz lenni????

Menjel fuss 3 kort az udvaron...az a megoldas,nem hogy kiokadod!

2012. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már majdnem két hete csinálom a fogyókúrát,és még csak 2 kiló ment le.Ez keserít el,hogy mindent megvonok magamtól.Torna,szobabicaj(kevés) mellette 8 és fél óra könnyű fizikai(konyhai) munka...és még mindig kevés...ma sem tudtam délelőtt enni,hazajöttem ettem egy kevés natúr cs.mellett,fél szelet kenyérrel,2 szelet light sajjtal és ennyi...és lelkiismeret furdalásom volt,mit tehetek?Kipróbáltam már több féle fogyasztószert is,de változás semmi.A szűztea kapszulát is szedem,fehérje turmixot is vettem...NEM AKAROK ÍGY MARADNI!
2012. júl. 25. 18:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonnál meg magadtól mindent, és nem idióta kapszulákat tömnél magadba, talán még fogyhatnál is, de így nem. Egyél normálisan, naponta többször, mellette sportolj valamit, és minden rendben lesz. A hánytatást felejtsd el, tönkreteszed magad (a nyelőcsöveddel és a fogaiddal együtt). Biztos lesznek még itt okos tanácsok, én nem tudok neked étrendet összeállítani, de kérlek, fejezd be az önsanyargatást, mert ez így nagyon egészségtelen.
2012. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Két hét alatt 2 kiló nem rossz eredmény. Emiatt nem kéne hánytatni magad.

Ha koplalsz, azzal a szervezeted megy tönkre, és jobban fogsz hízni. Egyél rendszeresen, napi 3-5 alkalommal kis adagokat, kerüld a hízlaló ételeket. Sportolj mellette, mert maguktól nem mennek le a kilók.

2012. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nézegetem a kalóriabázist,de nem tudok rajta kiigazodni,ma is beírtam amit ettem és összesen volt 500 kcal.egész napra,ami ki is jött és ma már nem is eszem.Van itthon mindenféle finomság (barackos süti,mogyorókrém,téliszalámi,vajkrém,körözött,és én nem ehetek!:(
2012. júl. 25. 19:09
 8/16 anonim ***** válasza:

nem ehetsz most...de eddig ettél eleget,valószínü ezért van súlyfelesleged...

de megírnád légyszi hány kiló vagy most,és hány cm?

bocs hogy az elöbb így reagáltam,de így ismeretlenül sem szeretném ha tönkretennéd magad...

ma nagyon nehéz a lányoknak elfogadni magukat,mert modellek itt modellek ott...a burger king reklámplakátain csinosabbnál csinosabb lányok...

ez nem megoldás,hogy hánysz... mozogni,mozogni....

lift helyett lépcsö...

saláta,ásványvíz....

annyi finom kalóriamentes étel manapság...

figxelj magadra mit eszel...

a nem evés sem megoldás!

mert mihelyst esyel egy kis valamit a szervezeted átkapcsol raktár üzemmódra!

és így lesz hiphop jojó effekt...

leadsz 2 kilót visszajön 4.....

nemtudok neked mit mondani...csak mozogj,kocogj,fuss....amit csak megtehetsz!!!!

Sok sikert!!!

2012. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászoló,írtam privit.
2012. júl. 25. 19:47
 10/16 A kérdező kommentje:
:(
2012. júl. 26. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!