Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszek egész nap. Ez gond?

Nem eszek egész nap. Ez gond?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy egész nap nem kívánok enni..néha már én magam tömöm magamba az ételt mert tudom, megkívánni nem fogom..Valami ötlet hogy ez miért van? Anyu szerint ez azért van mert mostanában sokat görcsölök dolgok miatt..Nemtudom.

2012. júl. 24. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha ideges vagy izgatott vagyok valami miatt, akkor én sem bírok letömni egy falatot sem a torkomon, de egyértelműen igen, ez elég baj, mivel az evés egy alapvető ember életben maradásához szükséges dolog. Nem lehet, hogy valami betegség van a háttérben? Sok minden lehet, csak nem normális ha nem eszel...
2012. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen. Az idegesség miatt van. Én is sokat stresszeltem a legapróbb dolgokon is, és nagyon vékony vagyok. De már meditálok és próbálok a pozitívra gondolni, így elég jó étvágyam van. Napi ötször is simán tudok enni, mert kívánom is. Amúgy a víz nagyon jó étvágykeltő. Igyál napi 2-3 litert, akkor is ha nem kívánod. Mindig amikor eszedbe jut a víz igyál pár kortyot...
2012. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!