Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs semmi étvágyam. Mit...

Nincs semmi étvágyam. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Mit tudnék tenni az étvágytalanság ellen? Még csak 15 éves vagyok, lehet hogy a hormonok csinálják. Annyit tudok hogy nem anorexia, mert nem panaszkodok az alakomra (nem kezdtem fogyózni) és nem betegség, mert semmi olyan tünet nem jelentkezett rajtam. Mi csinálna étvágyat? Válaszok kellenek sürgősen! (már 1 hete tart, néha vissza szokott jönni ha nagyon erőltetem az evést)
2012. júl. 4. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy stresszes, feszült?

Ha nem akkor valószínű simán a meleg miatt, szedj B-vitamin komplexet vagy Svéd cseppet, homeopátiás készítményeket, ha semmi sem használ lehet feliratni a Peritolt háziorvossal. (de elsőnek tényleg járd végig az utat)

2012. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs étvágyam bepánikolok... ezek szerint stressz. Hogyan tovább? Kedvderítés segítene?
2012. júl. 4. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű igen, de mellette próbálkozhatsz gyógyteákkal, vitaminokkal, hogy kicsit rendbe szedjen. És ne stresszelj rá a dologra, az evés nem erőszak.
2012. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az étvágy néha visszajön csak rosszul írtam a kérdésbe.

Köszönöm a válaszokat. Lehet sokat gondolkodok az egészen és ezért van ez. A tudatlanság néha áldás.

2012. júl. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!