Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen nagy étvágyam van? És mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Tehát ma 6kor hazaértem, és azóta csak eszek. Megettem: 2mandarint, 3 lekváros kenyeret,3 tányér töltött káposztát, egy tányér máglyarakást, aztán elmentem tusolni, és azóta meg a nutellás üvegből kanalazom a krémet.

Tudom, hogy sokkal kevesebb is elég a szervezetemnek, általában ügyelek rá, hogy ne egyek sokkal többet mint amire tényleg szükségem van, de szeretek enni. Nem vagyok elhízva, 16 éves lány vagyok 162 cm és 54 kiló.

Sportolok szinte minden nap (úszás, szertorna, lovaglás vagy tesi óra).

Nap közben nem ettem sokat, lehet hogy emiatt jött rám, ez a mindent felfalok. Csak egy szendvicset ettem lekvárral, ez két kenyér (általában nem eszek ennyi lekváros kenyeret, csak tegnap derült ki, h van itthon és már nagyon rég ettem) meg az ebéd nem volt jó, szóval azt egy lencsefőzelékkel elintéztem + egy tenyérnyi túrós batyu.


2011. febr. 23. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem fog hamarosan megjönni a menzeszed?

Mert nekem előtte szokott ilyen étvágyam lenni, hogy szinte egész nap éhes vagyok. :/

2011. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, ez az étvágy átlagos :S
2011. febr. 23. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

egészségedre! :)

Szerintem vannak néha ilyen kicsi kilengések mikor valaki tényleg fel tudna falni mindent, ha pedig nem vagy elhízva és nem is mennek fel a + kilók akkor szerintem nem kell vele nagyon törődni főleg ha sportolsz szépen.

2011. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jólesik egyél! Jóétvágyat
2011. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm :) , még mindig a nutellával tömöm a pofámat

csak elég zavaró, hogy folyton ehetnékem van :S

2011. febr. 23. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Nutella? Fúúúj, bleee...
2011. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Velem pont ez volt ma:) És gyakran van még ilyen velem, én is nap közben kevesebbet eszek, est meg bumm.

De hál istennek még én se vagyok elhízva 165/57

2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is amiatt van, hogy napközben nem nagyon eszel, velem is ez van, ált eszem valamit ha hazaérek. Ezzel még nem lenne bajom, csak sokszor édességet (is) kívánok és abból sokat eszem.

Én se vagyok elhízva, 170/60.

16/L

2011. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Egyébként egészségesebb lenne ha inkább délelőtt ennénk sokat meg jobban elosztva a nap folyamán, vagy rosszul tudom?

Nekem, a fő problémám inkább az, hogy többet eszek, mint amennyire szükségem van...

2011. febr. 24. 19:25
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy jó az étvágyad, hanem hogy szemetet eszel.

Valami normális kajával tömd magad, és ne egyszerre egyél meg a mindent, hanem egész napra elosztva.

Egyél joghurtot, gyümölcsöt, levest, főzeléket, húst, zöldséget, teljes kiőrlésű pékárut.

2011. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!