Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Norbi update? Más is járt így?

Norbi update? Más is járt így?

Figyelt kérdés
Nos kezdetnek leszögezném,hogy elismerem a módszer hatékonyságát, de van itt egy kis bibi: mióta a norbis dolgokat veszem: kenyér,master mix,mestermorzsa,édesítő,stb) azóta a következő problémáim vannak: hajhullás,pattanások (ezek még tiniként sem voltak rám jellemzők), fáradékonyság, hiszik, stb. Szóval a rossz közérzet. Egy éve kizárólag ezeket eszem, meg persze zöldséget, gyümit, soványabb húsokat, de valami nem ok (azon kívül,hogy csinosabb vagyok mint valaha). Más is járt így?

2012. jún. 12. 17:15
 1/2 Julie S ***** válasza:
Nem vagyok otthon Norbis kajákban, de a pékáruiban nem magasabb a gluténtartalom véletlenül?
2012. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én sajnos a pékárút nem ehetem egyáltalán mert lisztérzékeny vagyok, de az összes többi terméküket eszem, és nálam nagyon bejöttek súlycsökkentés/nagyobb energia/szívproblémák terén.Viszont engem eszméletlenül felfújnak ezek a termékek, olyan leszek tőlük mint a lufi...:-(((Esetleg másnál is előfordul ez a probléma? Hozzáteszem ez a "kis gond" nem tántorít el attól, hogy továbbra is ezeket a termékeket fogyasszam...:-)
2012. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!