Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet lehetne...

Milyen étrendet lehetne betartani hosszabb ideig?

Figyelt kérdés

165cm vagyok és 50 kg. Lehet hogy ez elsőre nem tűnik olyan soknak, de azért van egy kis fölösleg a hasamon és derekamon... Ezt szeretném leadni és hosszú távra meg is tartani:) Olyan 45 kg körül szeretnék lenni.

Milyen étrend alapján táplálkozzak? Napi 5x-i étkezés a helyes ezt tudom. Van valakinek egy jól bevált, szálkásító étrendje??:DD



2012. máj. 7. 16:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja igen, ami még fontos lehet: az ebéd minden nap meg lenne oldva a gimiben, és reggeli is müzllit eszem, ugyhogy ez is megvan. Tízóraira szendvicset, uzsonnára gyümölcsöt/ salátát gondoltam. Vacsora meg joghourt, turmix, gyümölcslé... De ebből teljesen kimarad a csoki, fagyi, kóla... Hogy lehetne ezeket beleiktatni? Úgy hogy hosszú távon is lehessen tartani? 14/L
2012. máj. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!