Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 178 cm magas vagyok és 54...

178 cm magas vagyok és 54 kiló, szó szerint csontváz vagyok. Hogyan lehet hízni? 15/f

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok édességet, zsírosabb ételeket, csak ne ess túlzásba, nehogy a gyomrod bánja :) tapasztalatból mondom ezt a gyomros témát
2012. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__28..


Ő az elmúlt néhány percben kapott már 1-2 tanácsot. Nézd meg. (Vagy ez is a te kérdésed?)

2012. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el gyúrni, nekem segített.
2012. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként vitatkoznék ezzel a zsíros hízás fétissel. Mindenki ezt mondja, de hülyeség. Én és egy barátom, mind a ketten 64 kilósak vagyunk, de azért van különbség.
2012. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló: (első vagyok) Azért ne mondd már, hogy a zsíros ételek nem hízlalnak :D amúgy nem úgy értettem, hogy olyat egyen ami csöpög a zsírtől, hanem fokozatosabban zsírosabb ételeket fogyasszon.
2012. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hizlalni hizlal, de miért akarsz dagadt disznó lenni amikor Adonisz is lehetsz.
2012. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,de az Adonisz testhez súly is kell,30 kilóval nem leszel Scwarzenegger :D
2012. ápr. 8. 16:25
 8/8 anonim válasza:
úristen de buták vagytok..gyönyörűen is fog kinézni szerencsétlen gyerek mikor a csont és bőr testét felhizlalja szín tiszta zsírosra. Először is el kell kezdened rendszeresen étkezni napi 3-4 kajálás minimum! És mindent kell enned szénhidrátoktól kezdve fehérjéken át vitaminokig mindent. Ha ez magadtól nem megy akkor jársz a legjobban ha felkeresel egy étkezési tanácsadót,ő majd beállítja személyre szabottan az étrendedet. De azt felejtsd is el hogy mostantól zsírosat eszel meg csokit és kész, ki is készítenéd a szervezetedet, ez egyáltalán nem egészséges sőt! Aztán egy kis mozgás sem árt, már csak azért is mert meghozza az étvágyadat, valamint egy kis izomra is szert tehetsz.
2012. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!