Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak könnyen gyorsan?

Hogyan hízzak könnyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Vékonynak érzem magam, segítsetek
2009. máj. 30. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Gyorsan szerintem ne akarj hízni, mert bármilyen gyors testsúlyváltozás árthat az egészségnek.

Emellett a mozgás is fontos, hogy ne zsírréteg nőjön, inkább izom. Szóval egyél kicsit többet, mint szoktál (finomított-cukros és zsíros ételek tarolnak), de mellé mozogj is. Félfelülések, oldalt fekve lábemelgetés, ilyenek.

Ha nagyon nem akarsz többet enni, mint most, akkor a mozgásból vegyél vissza kicsit, ha tudsz.

Egyébként hol vagy most, és mi a cél, ha szabad ilyet kérdezni?

Béke

2009. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Az én tippem csak akkor fog működni (esetleg), ha jelenleg dohányzol, ezért elnézést, és tekintsd tárgytalannak ha nem dohányoznál, ez esetben szerencsés vagy.

Nos, én leszoktam a cigiről, és híztam egy csomó kilót!

Egyre csinosabb vagyok:)


(Persze ne szokj rá csak azért, hogy leszokhass!)


minden jót :)

2009. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Szió! Szívesen cserélnék veled, én ducinak érzem magam ezért is adok Tippeket!

Naponta 6-7-szer egyél többet mint amennyit eddig ettél és nassolj, de mindezeket ne zsíros és az egészségedre káros ételekkel tedd!

Egy "terv" kb. hogy egyél!(ákár a hnapi) :

Reggeli: 7:15 Vajaskenyér párizsival

10órai: 8:45 Alma zsemlével

Délkörül: Leves, és második bőségesen

Eztkövetőel: 6 kocka csoki

15:00 Bármi ami finom és ehető és kívánod :)

18:00 Vacsora ami nem olyan nehéz de nem is könnyű kaja

Majd: Desszert

JÓ ÉTVÁGYAT!


Kb.: Ilyen sokat eszek és sajnos, és hát nem vgayok vékony de túlsúlyos sem!

Remélem segítettem! Pusz.: Kriszti :)

2009. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat;) hidd el nem olyan jó vékonynak lenni
2009. jún. 3. 14:52
 5/12 anonim válasza:
44%
igaz ténylrg nem jó vékonynak lenni mert olyan rossz érzés és a legtöbb ember már nem a testsúllyal törődik pld. ha lány vagy akkor már az összes ilyen tinin van felesleg már nem a soványság a divat és én is hízni akartam és híztam is csak annyi hogy sokat egyél és legyél lusta de majd ha eléred a kívánt testsúlyt akkor állj le és ugyanugy egyél ahogy azelőtt amikor hízni szerettél volna és akkor megtartod a súlyod de ha mégis hízol akkor sportolj pl futás ha a hasad akkor hullahopp karika vagy ugrókötél ezek olcsó sportok és hatásosak remélem segítettem
2010. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
19%
Szia! Ha fi vagy járj kondizni vagy otthon fekvő megnő az étvágyad és a szervezeted fel foga használni a bevitt tápanyagokat béres csepp segíthet a kiegészítésbe. hízlaló kaják banán tojás és tejfélék( tej, joghurt, sajt) ezek mellet fontos a gyümölcs is leginkább az alma az a vitamín miatt ha lány vagy akkor meg nem tudom de a kaja rád is illik amit írtam. Én is vékony vagyok de ezzel 5 kilót felszedtem 1.5 hónapon belül
2012. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szűcs Norbert Ádám válasza:
79%

Itt az időd (hogyha még szeretnél hízni)

A nyár kiváló lehetőség arra, hogy este, vagy amikor csak kedved van, kimenj, tüzet gyújts, és szalonnát süss.

A zsírszalonnát ajánlom, mert abban sok zsír van.

tedd a nyársra a szalonnádat, hagymádat, és süsd meg a tüzön.

Időnként vedd le a tűzről a szalonnát, és a zsírját egy kenyérszeletre csöpögtesd.

Szalonna, hagyma, kenyér. Ha szeretnél, ehetsz mellé paradicsomot is :)

Jó étvágyat!

2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
78%

Sport! Fogyni úgy lehet ha sportolsz és mellé keveset eszel. Ha hízni szeretnél sportolj és az meghozza az étvágyad.

Gyorsan egyél! Nem fogod érezni ha megtelsz.

A tejberizs és a nutellás kenyér mindenképp szerepeljen az étrendedben.

Gyümölcsöt egyél! Tévhit az,hogy a fogyáshoz kell sok gyümölcs,mivel nagyon sok bennük a gyümölcscukor.

Ne ülj a gép és a TV előtt sokat,mert előttük nem érzed ha éhes vagy.

Tarts az asztalon ételt és garantáltan megkívánod.

Ne olvasd a boltokban az élelmiszerek összetevőit! Csak vedd és edd!

A mekis kajákban kevés a tápanyag,így csak nagy mennyiségben és hosszú távon hizlalnak, szóval szerintem

csak pénzkidobás lenne.

Ezek a módszerek az egészségedre károsak hosszútávon szóval csak mértékkel!

2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Badar Nikolett válasza:
100%
én is vékony vagyok... :( De azt hallotta ha sokat rágózol éhes leszel és egyértelmű ha éhes vagy eszel.. én még nem próbáltam de lehet sikerülne:) hány kiló vagy amugy és hány éves fiú vagy lány? :) L/14
2014. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!