Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért puffadok fel állandóan?

Miért puffadok fel állandóan?

Figyelt kérdés

Elég vékony vagyok,de már sikerült elkezdnem hízni,de mindig felpuffadok....akármit eszek,ha csak gyümölcsöt akkor is. És a hasam olyankor olyan mintha terhes lennék o.O szabályosan kerek,és nagy....és kezd már zavaró lenni,mert uszodába is szeretnék menni mostanság meg minden,de így nem tudok...mert nem érzem így jól magam a bőrömben.... :/

Valakinek valami ötlete?

(előre is köszi a válaszokat!)


2012. jan. 29. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Emésztési rendellenesség, esetleg lisztérzékenység van a háttérben. Mindenképpen ki kell vizsgálni
2012. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem puffadsz fel, ez csak szubjektív, és nem lesz akkora hasad, mint egy kismamának.

Ez csak látszat. Olyan vékony vagy, h nincs semmi (se kis zsír, se kis izom), ami eltakarja a gyomrod, ezért látszik meg rögtön, ha eszel.


Nekem uez van, de mikor várandósnak érzem magam, akkor belenézek a tükörbe, és rögtön látom... mármint hogy nem látom, h nagyobb lennék.

2012. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.A nyáron már voltam orvosnál,sokféle kivizsgáláson a vékonyságom miatt. Kiderült hogy van egy kis refluxom(aminek nem vettem észre a tüneteit...semmi gyomorégés,semmi savas felköhögés/böfögés...egyszerűen csak sose volt étvágyam,alig ettem),de kaptam rá gyógyszert 3 hónapig,és ennyi.

Azóta már híztam egész sokat,már van étvágyam is....csak ez a puffadás már nagyon kezd zavarni...

2. Nem,ez nem a gyomrom,hanem a hasam (a beleim...és igen...."gázok" is vannak. :/ )

2012. jan. 29. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tejtől vagy gyümölcstől puffadsz. Próbált kikísérletezni, hogy ha elhagyod őket, akkor is puffadsz-e. De ez csak egy tipp.
2012. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gasztrora kell beutalo, es csinaljanak egy hidrogen kilegzeses vizsgalatot. Lehet kontaminalt vekonybel syndoma is. Az pontosan ilyen tuneteket okoz. Nekem olyan szintu felszivodasi zavart okozott evek alatt (3 evig tartott mire rajottek a betegsegemre), h a hajam 3/4e kihullott, mert nem kapott megfelelo tapanyagokat. Ez okozza a vekonysagot, alultaplaltsag alakulhat ki, mivel a szervezeted nem jut elegendo tapanyaghoz.
2012. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!