Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki lelki betegségbe haljon meg? Hogy annyira elgyengül, hogy a depresszió feleméssze?

Figyelt kérdés
Éreztetek már olyat, hogy szó szerint majdnem kilehelitek az életeteket? Nem öngyilkosságról van szó csupán szeretnék egyszer elaludni és soha fel nem kelni. Jó lenne elernyedni és többé ki nem egyenesedni.
2011. dec. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik depresszióba elhalálozás...úgyhogy mindenki nyugodjon meg ..minden megoldódik..5 év múlva valószínűleg nem lesz semmi baj
2011. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos létezik ilyen.

De amikor hasonló helyzetbe kerültem, mindig az rántott ki belőle, hogy láttam nálam sokkal rosszabb helyzetben élőket. Hozzájuk képest nekem semmi bajom.

2011. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Létezik, de szerintem kurv@ gyorsan szedd össze magad! Szedj össze egy macskát vagy kutyát és akkor lesz valaki, aki számít rád, aki rád van utalva! Na miatta muszáj lesz élned!

2011. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Nálam nem lehetsz rosszabb helyzetben, úgyhogy akarj élni! Ha kíváncsi vagy a "rohadt életem" okaira és miértjeire írj űzit és elmondom. De ha gondolod leírhatod a Te gondjaid is aztán meglátjuk ki a szerencsétlenebb.
2012. jan. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élethez gyenge vagyok, a halálhoz gyáva. Te is így látod magad?
2012. jan. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Amikor depressziós vagy, csökken a szerotonin szint az agyadban, és szépen folyamatosan azt az üzenetet kapja a tested, hogy le kell épülnie. És szó szerint megöli magát. Szépen lassan leállnak a szerveid. Nem csak azért kapnak az ilyen emberek antidepresszánst, mert az milyen jó lelkileg. Vissza kell állítani a hormonszintet normálisra, de sürgősen! Ha ennyire rosszul érzed magad,, próbálj meg bejutni egy pszichiáterhez.
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!