Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Depresszió ellen létezik...

Depresszió ellen létezik valamilyen alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
Aludni jól alszom (éjjel 1től, olyan délelőtt 11ig, néha délig, fél 1ig is...) Viszont a kedvem, csak estére jön meg, egész nap levert, fáradt unott vagyok. Rossz kedvű, ingerlékeny... néha kisebb dührohamaim vannak... Olyan apróságokon idegesítem fel magam, hogy az hihetetlen... és hiába próbálom nyugtatni magam, jó dolgokra gondolni, nem múlik egyhamar az idegességérzet. 18/L
2010. júl. 13. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Leszek a barátod :)
2010. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez így önmagában nem depresszió. Oka lehet túlalvás, alacsony vérnyomás, de leginkább maga az unalom. Tűzz ki valamilyen célt, pl. új nyelvvizsga, jogosítvány megszerzése, vagy próbálj munkát vállalni. Ez elűzi az unalmat és a rosszkedvet, ha kellően motivált vagy.
2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. Túl sok a szabadidőd lehet, foglald el magad valamivel, az unalom nagyon fel tud idegesíteni engem is. És keress valamit, amiért küzdhetsz, mindig legyen előtted (akár több) cél is. Nem kell nagy dologra gondolni feltétlenül, mondjuk kezdj el futni járni, és tűzd ki célul, hogy pár hét múlva le tudsz már futni x kilométert. Vagy biztos tanulsz nyelveket, fejleszt tökélyre a tudásod. Akármi, ami elfoglal. :)
2010. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le mélyebben a dolgot, sajnos tuti depresszió. De abban igazatok van, hogy elég sok a szabadidőm, ezen változtatni fogok! Az is baj az egészben, hogy kicsit félek a világtól, alkalmazkodási kényszerem van néha, mondjuk ezen már sokat csiszoltam. Régebbiekhez képest már sokkal magabiztosabb vagyok, kiállok magamért... De rohadtul nehezen viselem, hogyha valamilyen konfliktusba kerülök... Teljesen kikészít, talán túl sok mindent és mindenkit túl komolyan veszek... Még azokat is akik erre nem érdemesek... És a sok idegeskedés ezek miatt felemészt. (Ezeken felül rengeteg családi problémám van, amiket most nem írnék le, mert nem akarok kisregényt gyártani, csak azért közöltem, hogy ne az legyen, hogy csak gyártom magamnak a tévképzeteket, tényleg tenni akarok ellene!)
2010. júl. 13. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nah, akkor ez hipochondria. Nincs semmiféle egzotikus neurózisod, hanem a családi problémák miatt vagy ingerlékeny. Erre az egészre kitűnő megoldás, ha

1) elfogadod, hogy nincs semmi bajod és örülsz neki

2) elfoglalod valami hasznos tevékenységgel magad. Pl. ha könyvtárba jársz tanulni, akkor a család is kevésbé fog hatni

3) haverok, buli, nyaralás, táborok, stb.

+1) vagy az előző hsz-emben is már említett hasznos célokért való küzdelem.

2010. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

eft.blogger.hu

sokaknak segített! ettől a nőcitől kérdezhetsz, még skypon is segít.

2010. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem keress fel egy kineziológust. Hatékonyan tudnak segíteni a lelki eredetű problémákon, akár még tudatalatti szinten is...

kineziologuspecs.blog.hu-n olvashatsz bővebben róla.

2010. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pancsatantra válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki szintén depressziós és alternativ kezeléssel javult az állapota, nem kell szednie azt a sok bogyót, amit eddig. Nézd meg ezt a honlapot: [link]

Neki ez segített.

2010. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

jóga,úszás ,masszázs,kineziológia

2010. okt. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem létező betegséget persze, hogy gyógyít a placebo :) ehh

még az átoklevétel is segíthet :p

2010. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!