Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, hogy tudjak...

Mit csináljak, hogy tudjak aludni, megemésszem ezt a nagy mennyiségű ételt?

Figyelt kérdés
Rengeteget ettem, nem napközben, hanem délután 5-kor kezdtem el enni, aztán fél 8-ig zabáltam.Reggel ettem 15dkg túrót, tízóraira egy almát, ebédre 60g rizst+10 dkg csirkét és gombát. Eddig tök jó volt a napom, aztán meg este.. Ettem egy nagy tányér húslevest sok-sok zöldséggel+35dkg csirkével.Aztán megettem egy dobozos tiramisut(230kcal). Utána meg ettem 15dkg étcsokit.Aztán megettem 10dkg mézes puszedlit.Még nincs vége, mert az előbb bevágtam egy tányér meggyszószt..És ezt mind este, elmebeteg vagyok, de nem is tudom, hogy tudok ennyit zabálni..Szerintem nekem megvolt a karácsonyozás, karácsonykor negyedannyit nem fogok enni, mint ma. Amúgy nem is az izgat, hogy híztam-e, hanem az, hogy rendesen tudjak éjjel aludni, ne legyek rosszul.Mivel tudnám gyorsítani az emésztésem?
2011. dec. 19. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha napközben ennél, akkor nem estére jönne rád a zabaroham -.-


Amúgy ezt most megszívtad, mert ennyi kaját egyhamar nem emésztesz meg - ha nagyon rosszul vagy, próbáld meg kihányni esetleg, de csak egyszeri alkalom legyen, mert hosszútávon betegség!

Hánytatási tippeket viszont nem adok.

2011. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok hányni, ha ennél többet ennék, akkor sem tudnék. Most nem vagyok szerencsére rosszul, persze érzem, hogy ettem, csak attól félek, hogy éjjel rosszul leszek.
2011. dec. 19. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:

:) Hát ez szép mennyiség volt!

Esetleg egy nagy pohár erősen citromos víz?

Nekem az szokott segíteni valamennyit.

2011. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Már megyek is, és iszok egy pohár citromos vizet.:)
2011. dec. 19. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Ittam még 2 underberget is. Eszméletlen, hogy mennyire jó lett a gyomrom tőle, mert teli van gyógynövénnyel. Most már megyek aludni, mert már tudok.:)
2011. dec. 19. 23:45
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Édes Istenem... Kétszer ennyi kajával is k.rva jót szundítanék :D Na persze azért szép mennyiség volt.

A hányatás pedig eszedbe ne jusson! Aki hányatja magát az egy barom. Gondoljatok rá, hogy más milyen szívesen megette volna!

2011. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sörbe csavart citromot, ha szereted. Nekem bevált akkor is ha annyira bezabálok hogy ezt már nem is tudom teljesen meginni mert szétrepednék
2012. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!