Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ennyit ennie egy...

Egészséges ennyit ennie egy 17 éves lánynak? Nem túl kevés?

Figyelt kérdés
Pl. ma: reggeli kis tál gabonapehely, ebéd: hal párolt zöldséggel, vacsora: egy barack + egy banán. Az egyik ismerősömről van szó, napok óta ennyit eszik, pedig előtte elég nagy étvágyú volt, ezért is hangzik hihetetlenül mikor azt mondja nem éhes.
2011. aug. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól szokott ennyivel lakni??

Ez elég kevés!

2011. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szép ez a dalszöveg...xD kül sztem se nem kevés se nem sok,lehet fogyózni szeretne a barátnöd!?
2011. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
koplalás
2011. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak idején hasonlóan kezdtem a koplalást.. Azt mondtam nem vagyok éhes, de az voltam. Aztán egy idő után már tényleg nem voltam. Szerencsére meggyógyultam, de jobb ha oda figyelsz rá!
2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
így kezdtem anorexiássá válni évekkel ezelőtt, nem szándékosan. figyelj rá oda, lehet neki szerencséje lesz ilyen gondoskodó baráttal!
2011. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!