Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Semmit nem tudok megenni. Miért?

Semmit nem tudok megenni. Miért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy minden ételt meguntam.Tudni kell rólam,hogy idáig nagyon sokat ettem(normál testalkatú vagyok:D),de az utóbbi pár hónapban semmilyen főtt ételt nem vagyok képes elfogyasztani.Az első falat után hányingerem lesz és nem tudok többet enni.Miért van ez?


13l


2011. jún. 27. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből előbb-utóbb gyomortükrözés lesz. Én is így voltam. Nekem sok a gyomorsavam. Amint lenyeltem a kaját olyan hányinger jött rám, hogy hihetetlen.Ne félj a tükrözés fájdalom mentes.
2011. jún. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így régebben, főleg nyáron, nagy melegben. Pár napra állj át könnyebb ételekre, azt egyél, ami jól esik! Zöldségek, gyümölcsök, péksüti. És igyál napi 3 liter vizet! Kis "diéta" után megint meg fogod kívánni a főtt ételeket. 18/F
2011. jún. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)
2011. jún. 27. 01:26
 4/5 anonim válasza:

Én is így vagyok, de fél liter tej után 5-6 órával rendbe jövök.

Minden reggel a reggeli nagyon nehéz, van amikor tízórai lesz belőle.. de nem hagyom el, nem szabad.. xD

2011. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!