Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak én utálom ennyire a húst?

Csak én utálom ennyire a húst?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a húst, egész életemben ellennék hús nélkül.Kivétel ez alól a tenger gyümölcsei.A halféléket viszont nagyon szeretem.
2011. jún. 16. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én pl megeszem a húst de jobban szeretek pl tejtermékeket enni. pl jobban bejön a rántott sajt a húsnál.míg terhes voltam viszont épp, h nem undorodtam tőle, nagyon ritkán ettem...de nélunk apum is ilyen. ő is ha jön hozzánk mindig azt kéri inkább valami laskát főzzek neki mint húst krumplival. Lehet örököltem...
2011. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én szó szerint rosszul vagyok a hústól.Felfúj.Kivéve a hal.
2011. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a husokat

csirkemell párolva jó fűszeresen, halak párolva citromos-lime-osan, tonhalkonzerv rizzsel elkeverve, csirkecomb töltve, pörköltek, tokányok, főtt hús, piritott csirkefalatkák, fasírt, sertéshús, rizseshús stb stb én nagyon szeretem, el se tudnám képzelni nélküle az életem, tegnap nem ettem húst és már hiányzott:)

2011. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ✮ʝօк&# válasza:
Hát ne akarj testépítő lenni :) A húsban nagyon fontos anyagok vannak, amelyekre szükségünk van.Én csak a nyúlhúst nem eszem meg, mert egyszer csúnyán kipakoltam és azóta valahogy nem kell...de azt is imádtam.
2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
fujj hús............. ki nem állhatom
2017. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!