Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon kövér...

Izééékeh11 kérdése:

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mindenki azt mondja!

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 48 kg. az iskolában is beszólogatnak olyanokat hogy koca! meg azt mondják hogy kövér vagyok. és még a saját apám is azt mondja hogy elhíztam,meg olyanokat szólogat be hogy jó nagy a pitsám -.-" bár a barátnőmet,haverokat megkérdeztem,de ők azt mondják hogy nem valami sok :( de én mégis kövérnek érzem magam.szerintetek is kövér vagyok?

13/L


2011. máj. 22. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
bocsi, h 2x odaírtam:D
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
19L de akarok sulit váltani,szerintem át is megyek barátnőm sulijába,de hát még 3 hét van és addig mér bármennyit piszkálhatnak :/ és szerintem meg igenis kövér vagyok mert szószerint lóg rajtam a háj,csak azt nem értem hogy lehetek így 48 kg...
2011. máj. 24. 13:33
 13/15 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok

jól teszed, h sulit váltasz!

amúgy akkor nem lehet, h rossz a mérleg?

sok erőt kívánok a 3 héthez, nem bírom fölfogni hogy lehetnek ilyen emberek:(

kitartás!!!!!

2011. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egyébként szerintem nem biztos hogy átmegyek,mert anyám nem akar átiratni.azt mongya,7.-ben jönnek a legnehezebb tantárgyak,ezért nem irat át.persze fingom nincs,ennek miköze a suliváltáshoz dehát én nem nagyon tudok micsinálni.
2011. máj. 24. 15:18
 15/15 anonim ***** válasza:

az igaz, nekem anno 5 új tantárgyam is volt.

sztem mondd meg neki, h egy új suliban, normális társak között jobban tudnál tanulni

2011. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!