Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy este 6 után már nem lehet enni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert valami idióta elkezdte terjeszteni (updajt norbi)
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem okosak...

Nagyon tévedésben vannak.Nem este 6 után nem lehet enni,hanem lefekvés előtt 2 órával már ne egyél.

Ha valaki állandóan éjfélkor fekszik le,az este 10 után ne egyen..

2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévhit!


A lényeg, hogy lefekvés előtt kb. 2 órával már ne nagyon egyél. Ha éjfélkor fekszel, akkor este 10-kor még belefér a vacsi.

Aki éjszaka dolgozik annak meg éjfélkor van ebéd.

2011. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert valami idióta kitalálta.

Jó, én is hatkor eszem, de lefekvés előtt még benyomok egy bögre tejet, különben odahalnék, míg valóban el is alszom. V még egy kocka csokit is eszem, v gyümi... bár 1000x inkább tej.

2011. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam h lefekvés elött 4 orával.Amúgy a legtöbb ember pont este tud normálisan és nyugodtan enni.Sajnos nem az van mint a filmekben h reggel felkel a család elmegy a boltba a szülő,hoz friss zsemlét,szépen megreggeliznak aztán mindenki nyomás a dolgára délbe leül a család szép friss és egészséges ebéd....hanem mindeki rohan,örül ha bekap valamit nem elég h nem időben eszi,de a legtöbb nem is egészségeset.Kicsit elétértem a tárgytól:)Amúgy nem olyan rossz az este 6 után nem evés vagy csak kis valamit vagy inkább inni,ugyanis tényleg lehet vele fogyni fölegha valaki elötte mindig vacsizott és még jobban is alszik ha nem teli gyomorral fekszik le.Én nem elég h fogytam mikor nem ettem késön,de még reggel nem is kelett arra kelnem h fáj a pocom,persze nem törvényszerü h ha valaki eszik este akkor bármi baja lesz.
2011. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mazochistaság.



Kezdjük ott, hogy a napi háromszori étkezés is kínzás sokaknak, pl. nekem. Egyszerre annyit kell ennem, hogy nem érzem jól magam utána (tényleg nem), aztán két-három óra múlva megéhezem, és öt óra múlva - a következő étkezésre - már ölni tudnék a kajáért...


Ehelyett két-három óránként valami csipegetése a megfelelő szerintem. Jó, lehet 3 nagyobb étkezés, de közben vajaskenyér, gyümölcs, zöldség, édesség is legyen!



Namost fentiek fényében, ha 6-kor ennék legutoljára, 8-kor már biztosan le kéne feküdnöm, hogy elalvásig ne éhezzek meg.

2011. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első nagyon rosszul tudod, mert pont Norbi mondja azt, hogy lefekvés előtt ne egyél 2-3 órával, nem azt hogy 6 után nem. Ha nem ismered a módszerét, akkor ne is kritizáld!
2011. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!