Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon kövér...

Izééékeh11 kérdése:

Szerintetek nagyon kövér vagyok? Mindenki azt mondja!

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 48 kg. az iskolában is beszólogatnak olyanokat hogy koca! meg azt mondják hogy kövér vagyok. és még a saját apám is azt mondja hogy elhíztam,meg olyanokat szólogat be hogy jó nagy a pitsám -.-" bár a barátnőmet,haverokat megkérdeztem,de ők azt mondják hogy nem valami sok :( de én mégis kövérnek érzem magam.szerintetek is kövér vagyok?

13/L


2011. máj. 22. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 162vm 58kg-mal nem vagyok kövér, akkor te 10 kilóval kevesebbel már hogy lennél. Még egyszer, biztos, hogy NEM vagy kövér. Amúgy nem szoktak piszkálni, vagy nem lehet, hogy csak elkezdtél nőiesedni, és ez 'szúrja' mások szemét? Apukádtól mindenesetre ez nagyon nem szép, illene neki felnőtt módjára viselkednie... Kik szoktak beszólogatni?
2011. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Magasságodhoz ekkora tömeg nem hiszem, hogy túlsúlyosnak számít..

Jön a jó idő sétálj sokat vagy biciklizzél és étkezz normálisan szemét kaját ne egyél és minden ok lesz.

2011. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezzel a súllyal nem lehetsz kövér. Csak "cikiznek". Nehogy fogyózni kezdjél!
2011. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hár igazából a suliba leginkább a 8.-osok cikiznek,de az ennyi h tetszett régen egy 8.-os srác és a "barátnőm" ezt elterjesztette és mikor a srác is megtudta,gúnyneveket találtak ki a barátaival és azóta mindenki engem csesztet,az fél suli kb
2011. máj. 22. 10:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia, én 158cm-rel vagyok 48 kg, és még sose mondták rám hogy kövér vagyok, de szerintem se vagyok az :)! Te sem vagy az!!!!!!!!!!!

26/l

2011. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy látják hogy magadra veszed, így lehet piszkálni.


barátnőm így lett anorexiás, csak szólok, úgyhogy nagyon vigyázz, és nézd meg ki az akinek ilyen baromságot elhiszel.

2011. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolsó : sajnálom a barátnődet,de én télleg kövér vagyok :(

szóval most lehhet hogy 48 kg vagyok,de olyannak nézek ki mintha vagy 60 lennék mert így lóg rajtam a háj és egyszerüen akármit csinálok,pl felülésezek mindenap 10 percet,vagy elmegyek futni,bármit teszek,mindig csak ott lóg rajtam...és nem hiszem hogy csak azért modják mert tudják hogy magamra vaszem :'( mert nem csak ezzel piszkálnak hnem kb az egész suli azzal cseszeget hogy milyen undoritó fejem van :S és azért nem hiszem hogy ennyi mindent csak piszkálódásból mondanak.

2011. máj. 22. 21:34
 8/15 anonim válasza:
te kövér?????? ugyan én vagy 58kg 160 cmvel :OO. és senki se mondja. csak féltékenyek. az én suliba is járnak nádszál vékony lányok és az életbe nem mondták h kövér lennék. sőt azt mondták h ők is inkább lenének olyanok mint én! ;)
2011. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22:19 jó neked xd engem a suliba még a nálam kövérebb lányok is csak lekövéreznek meg minden -.-
2011. máj. 23. 14:10
 10/15 anonim ***** válasza:

szia!

egyáltalán nem vagy kövér, sőt még az átlagnál kicsit vékonyabb is vagy:)

de attól még sportolhatsz, édességet meg még egy normál alkatúnak se kell mindennap enni, heti 3x mondjuk lazán belefér:)

és ami még fontos: ne törődj ezekkel az emberekkel, nekem sajnos nem volt olyan, aki ezt mondta volna nekem, így szép lassan teljesen tönkrementem testileg-lelkileg.

sulit nem akarsz váltani?

19L

19L

2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!