Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj, ha mostanában szinte...

Baj, ha mostanában szinte mindig virslit vacsorázok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szemét, de mostanában úgy kívánom, kenyérrel és mustárral, hogy nem igaz. Szinte minden nap azt vacsizok. Nem tudom mi lehet benne, amit úgy kívánok... Lehet valami káros hatása?
2011. máj. 15. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs. Én valamikor egy hétig élek ugyanazon a menün, ha rákívánok. Majd megunod. :P
2011. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi egészséges nincs benne, ellenben telipumpálják nátriumglutamáttal és egyéb ízfokozókkal, mai miatt rászoksz. Egyél valami mást.

Káros hatás? Tönkreteheti az emésztésed, mivel se rost, se tápanyag, narancsbőrt okozhat, terhelheti a májat a sok szemét adalékanyag miatt. XD Elég így?

2011. máj. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sem ajánlom,egyszer-egyszer elmegy,de tényleg nem egészséges.azért kívánod mert telenyomják mesterséges ízfokozóval,meg aromákkal,a gyártók erre mennek rá,hogy ízletes legyen,és minél gyakrabban vedd.szóval nem a "magas" tápanyagtartalma miatt kívánja a szervezeted.nátrium-nitrit az egyik leg rákkeltőbb anyag,én eddig minden virsli csomagolásán láttam ráírva.
2011. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, még ma azt vacsizok, mert fel van bontva, aztán leszokok róla, és csak hébe-hóba fogok azt enni.
2011. máj. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!